اشتباه عجیب جو هارت و تبریک باخت تیمش! /عکس

ورزش سه نوشت: جو هارت گلر ذخیره تاتنهام به اشتباه حذف تیمش برابر دینامو زاگرب را تبریک گفت.

تاتنهام تیم هدایت ژوزه مورینیو در بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ اروپا در مقابل دیناموزاگرب با نتیجه دو بر صفر پیروز شد اما شکست سه بر صفر در کرواسی آنها را کاملا شوکه کرد و به این ترتیب تیم انگلیسی از مسابقات کنار رفت.  دبل میسلاو اورشیچ در نیمه دوم باعث شد تا بازی به وقت اضافه کشیده شود و این بازیکن در دقیقه 106 گل سوم را زد تا شب فاجعه باری برای تاتنهام رقم بخورد.

جو هارت دروازه بان  ذخیره تاتنهام  بازی شب گذشته را از روی نیمکت تماشا می کرد. این بازیکن در پایان بازی مرتکب گاف عجیبی شد و تصویری از پیروزی دینامو با نتیجه سه بر صفر منتشر کرد و نوشت:« ماموریت انجام شد!»

دروازه بان سابق تیم ملی انگلیس، سریع پست خود را حذف کرد اما خیلی سریع شبکه های اجتماعی از گاف او پر شد. در حقیقت برخی کاربران به شوخی می گفتند که هارت در این سال ها به حدی بازی نکرده است که فراموش کرده در چه تیمی بازی می کند و فکر کرده در دینامو توپ می زند. در هر حال مشخص نیست که جو هارت کدام بازی را می دیده که نفهمیده تیمش حذف شده است!

جو هارت چند سالی است که در تیم های مختلف نیمکت نشین بوده و با روزهای اوجش در منچسترسیتی و تیم ملی انگلیس فاصله زیادی دارد.

اشتباه عجیب جو هارت و تبریک باخت تیمش! /عکس

بیشتر بخوانید: دعوت طارمی به تیم ملی فوتبال ایران

253 251

کد خبر 1497147

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =