طارمی، علی دایی می شود؟

چلسی متحول شده با توخل در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید با پورتو دیدار کند.

مریم روحی: قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و تیم پورتو باید به مصاف چلسی انگلیس برود. مهدی طارمی مهاجم موفق پورتو در بازی رفت غایب است و به خاطر اخراج در بازی قبل تیمش برابر یووه، فقط در دیدار برگشت فرصت رویارویی با چلسی را دارد.

مهاجم پورتو پنجمین ایرانی گلزن ACL

مهدی طارمی در دیدار رفت برابر یوونتوس در همان ثانیه های نخست دروازه شزنی را باز کرد. با این گل طارمی پنجمین ایرانی شد که در لیگ قهرمانان اروپا گلزنی می کند. علی دایی (3 گل)، مهدی مهدوی کیا (2 گل)، علی کریمی (یک گل) و سردار آزمون (4 گل) چهار بازیکنی بودند که قبل از مهدی در ACL گل زده بودند.

طارمی، علی دایی می شود؟

طارمی هم چنان به دنبال موشک!

مهدی طارمی با گلزنی مقابل یوونتوس خاطره گل مهدی مهدوی کیا به این تیم را زنده کرد تا بانوی پیر دومین گل خود را هم از یک ایرانی دریافت کند. مهدوی کیا به دپورتیوولاکرونیا هم گل زده و طارمی می تواند با گلزنی مقابل چلسی تعداد گل هایش در لیگ قهرمانان را همانند مهدوی کیا به عدد دو برساند.

طارمی، علی دایی می شود؟

مهدی، دایی می شود؟

قطعا خاطره انگیزترین گل های ایرانی ها در لیگ قهرمانان اروپا را علی دایی به ثمر رسانده است. اسطوره فوتبال ایران و آسیا اولین ایرانی بود که در لیگ قهرمانان بازی می کند و در سه دوره حضور خود در این مسابقات 15 بازی انجام داد و سه گل هم زد. دایی مقابل چلسی دبل کرد و یک گل هم به میلان زد. دایی در پیروزی 3 بر یک هرتابرلین برابر چلسی دو گل زد و تک گل تیمش را در تساوی یک یک با میلان به ثمر رساند. او یک گل خود را با ضربه سر و دو گل را با پای راست زده است.

طارمی، علی دایی می شود؟

طارمی، علی دایی می شود؟

حالا مهدی طارمی این فرصت را دارد که سومین گل یک ایرانی در لیگ قهرمانان را وارد دروازه چلسی کند؛ البته جهانبخش در لیگ جزیره موفق به بازکردن دروازه آبی های لندن به زیباترین شکل ممکن شده بود.

طارمی، علی دایی می شود؟

مهدی طارمی اگر بتواند برابر چلسی گل بزند هم می تواند تعداد گل هایش را به مهدوی کیا برساند هم می تواند مثل دایی دروازه چلسی را باز کند.

آبی های احیای شده انگلیس مقابل آبی های پرتغالی!

چلسی از زمان اخراج لمپارد و انتخاب توماس توخل به عنوان سرمربی عملکرد خوبی داشته است. این تیم نه فقط در لیگ انگلیس بلکه در لیگ قهرمانان اروپا یک تیم منظم و هجومی شده است. شاگردان توخل در مرحله یک هشتم نهایی بدون آن که مقابل اتلتیکومادرید صدرنشین لالیگا به مشکل بخورد در مجموع 3 بر صفر به برتری رسید و صعود کرد. آن ها در خانه حریف یک گل زدند و در خانه هم با دو گل باعث وداع شاگردان سیمئونه شدند.

طارمی، علی دایی می شود؟

عملکرد ایرانی ها در گلزنی ACL

علی دایی: ۳ گل مقابل تیم‌های چلسی انگلیس و آث میلان ایتالیا

سردار آزمون: ۴ گل مقابل تیم‌های بایرن مونیخ آلمان، اتلتیکو مادرید اسپانیا، لیون فرانسه و بنفیکا پرتغال

مهدی مهدوی کیا: ۲ گل مقابل تیم‌های یوونتوس ایتالیا و دپورتیوو لاکرونیا اسپانیا

علی کریمی: یک گل راپیدوین اتریش

مهدی طارمی: یک گل یوونتوس ایتالیا

بیشتر بخوانید:

طارمی و پورتو به چلسی خوردند

اعتراف گل‌محمدی در مورد اخراج بازیکنش

ساعت عجیب بازی های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا

253 251

کد خبر 1497196

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =