پلیس بر اساس رنگ‌بندی شهرها با متخلفان برخورد می‌کند

باشگاه خبرنگاران نوشت: سردار اشتری گفت: پلیس بر اساس رنگ‌بندی شهرها، با کسانی که قانون را رعایت نکنند، برخورد و آن‌ها را جریمه خواهند کرد.

سردار سرتیپ «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه مانور اقتدار ۱۴۰۰ که صبح امروز (شنبه) در میدان آزادی برگزار شد، گفت: نیروی انتظامی در سال ۱۳۹۹ در برخورد با سارقین، اراذل و اوباش و سایت‌های شرط‌بندی، فعالیت‌های خوبی انجام داد.
او ادامه داد: همچنین در سال ۱۳۹۹ در خصوص استرداد مجرمین به خوبی عمل کردیم و دو نفر از کسانی که گرداننده سایت‌های شرط‌بندی بودند، دستگیر شدند.
فرمانده نیروی انتظامی افزود: این دستگیری‌ها و برخوردها در سال ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت و پلیس با اقتدار با مجرمان برخورد خواهد کرد.
سردار اشتری در ادامه با بیان اینکه نیروی انتظامی موظف است که مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا را اجرا کند، اظهار کرد: همکارانم بر اساس رنگ‌بندی شهرها، با کسانی که قانون را رعایت نکنند، برخورد و آن‌ها را جریمه خواهند کرد.
او درباره اولویت‌های پلیس در سال ۱۴۰۰ نیز گفت: با توجه به شرایط موجود، در سال ۱۴۰۰ همچنان در کنار کادر درمان خواهیم بود؛ همچنین مأموریت‌های جاری پلیس را که برقراری نظم امنیت و آرامش در جامعه است، ادامه خواهیم داد.
فرمانده ناجا همچنین با تأکید بر ضرورت هوشمندسازی پلیس، گفت: در این حوزه، تا پایان سال ۱۴۰۰ به شرایط خوبی دست خواهیم یافت.
۴۷۲۳۱
کد خبر 1497260

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =