نتایج ناامیدکننده تیم ریشه‌دار جنوب/ هفتاد روز از آخرین برد صنعت نفت گذشت

سال 99 به بدترین شکل ممکن برای هواداران آبادانی به پایان رسید. سقوط به رده هفتم جدول بدترین اتفاقی بود که در پایان سال برای هواداران پرشور آبادانی و تیم صنعت نفت رخ داد، آن هم بعد از هفتمین بازی بدون برد!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم ریشه‌دار صنعت نفت آبادان حال و روز خوشی را تجربه نمی‌کند. تیمی که به واسطه ثبات در بازیکنان سال قبل و جذب بازیکنان خوب جدید، علی‌القاعده اکنون باید جزو تیم‌های بالانشین لیگ برتر قرار می‌گرفت، اکنون پس از هجده هفته از لیگ برتر در رده هفتم جدول قرار دارد و اگر قرار به ادامه روند فعلی باشد بعید نیست در نیم فصل دوم تیم آبادانی از نامزدهای سقوط به لیگ یک باشد.

صنعت نفت که در ابتدای لیگ برتر جزو تیم‌های بالانشین لیگ برتر بود اکنون مدت هاست رنگ برد را به خود ندیده و همین نتایج باعث شده تیم سیروس پورموسوی با وجود داشتن تعداد زیادی بازیکن تکنیکی به رده هفتم سقوط کند.
صنعت نفت که همیشه به عنوان تیمی تهاجمی در فوتبال ایران مطرح بوده، از این نظر هم امسال وضعیت خوبی ندارد و تیم آبادانی با 15 گل زده تیم دوازدهم لیگ است.

آخرین برد صنعت نفت در لیگ برتر به هفتاد روز قبل باز می‌گردد، جایی که تیم پورموسوی توانست در هفته یازدهم لیگ برتر در روز  21 دی برابر نساجی مازندران به پیروزی برسد. بعد از آن دیدار تا پایان هفته هجدهم که پرونده مسابقات لیگ برتر در سال 99 به پایان رسید، صنعت نفت یا باخته یا مساوی کرده است.

 اوج نتایج ناامیدکننده صنعت نفت هم باخت به تیم نگون‌بخت ماشین‌سازی بوده که تیم قعرنشین جدول موفق شد، تنها پیروزی خود را در لیگ بدست آورد. ناامیدکننده‌تر برای تیم صنعت نفت هم اینکه این تیم در این هفت هفته در چهار بازی میزبان بوده و همین روند نگرانی‌های زیادی را در مجموعه مدیریتی باشگاه صنعت نفت و بین هواداران این تیم ایجاد کرده است.

باید دید سرنوشت پورموسوی در نیم فصل دوم چگونه رقم خواهد خورد و آیا او می‌تواند در میان اعتراض‌های ایجاد شده توسط هواداران خونگرم آبادانی از روند نتایج این تیم، لیگ بیستم را به پایان برساند یا خیر.

بیشتر بخوانید: تبریک ای اف سی با عکس عادل فردوسی‌پور/عکس

253 251

کد خبر 1497390

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =