شلوغی ورودی‌های مشهد؛ افزایش ۸۰ درصدی ورود مسافران غیربومی

فارس نوشت: رییس پلیس راه خراسان‌ رضوی از ترافیک سنگین و پرحجم در ورودی‌ و خروجی‌های مشهد خبر داد و گفت:میزان ورود خودروهای غیربومی به استان نیز ۸۰ درصد افزایش داشته که در مورد ورودی‌های مشهد ۴۳ درصد است.

سرهنگ حسین میش‌مست در مشهد از ترافیک سنگین و پرحجم در ورودی‌ و خروجی‌های مشهد خبر داد و گفت: در حال حاضر در مسیر آزادراه شهید شوشتری- مشهد، محور سبزوار به مشهد و تربت حیدریه به مشهد، ترافیک پرحجم و سنگین و در سایر محورهای استان ترافیک عادی و روان است.

طبق گفته رییس پلیس راه خراسان‌ رضوی وضعیت جوی جاده‌ها نیز عادی است و مه‌گرفتگی و لغزندگی گزارش نشده است.

وی در خصوص حوادث جاده‌ای شبانه روز گذشته هم گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته تصادف منجر به فوت و مصدومیت در جاده‌های خراسان رضوی رخ نداده است.

میش مست متذکر شد: بعد از رفع محدودیت‌های ورود به شهرها، شاهد افزایش ۴۳ درصدی سفرها به شهر مشهد بوده ایم و این در حالی است که خروج از مشهد نیز ۵۳درصد افزایش یافته است.

رییس پلیس راه خراسان رضوی ادامه داد: همچنین میزان ورود خودروها به استان نیز ۸۰ درصد افزایش داشته که در مورد خروجی ها، این عدد ۷۱ درصد است.

گفتنی است؛ طبق اعلام جانشین رییس پلیس راهور، محدودیتی برای تردد به شهر مشهد وجود ندارد اما تردد شبانه در ساعت ۲۱ تا سه بامداد در جاده‌ها ممنوع است. 

۴۷۲۳۱

کد خبر 1497478

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =