نوروز،اعیاد بزرگ شعبانیه و سال تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها مبارک باد

مهندس سید مهدی نقوی عضو موظف هیأت مدیره و سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی، در پیامی نوروز ۱۴۰۰ را تبریک وتهنیت گفت. متن پیام از قرار ذیل است:

به گزارش خبرآنلاین از انزلی : مهندس سید مهدی نقوی عضو موظف هیأت مدیره و سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی، در پیامی نوروز ۱۴۰۰ را تبریک وتهنیت گفت. متن پیام از قرار ذیل است:

نوروز،اعیاد بزرگ شعبانیه و سال تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها مبارک باد

"یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال"

تقارن زیبا و خجسته نوروز طبیعت که به ایرانیان آموزه‌های مقاومت،صبر و همدلی؛در مسیر عبور از ظلمت و سختی زمستان را می دهد با اعیاد شعبانیه که در آن ولادت سرور و سالار شهیدان،حضرت امام حسین(ع)،حضرت عباس (ع)،حضرت امام سجاد(ع) و ولادت منجی عالم بشریت،امام زمان حضرت مهدی موعود(ع) به عنوان الگوهای آزادگی،ولایت مداری،ایستادگی بر حق و ساختن آینده ای درخشان، گرامی داشته می شود؛ مبارک باد.

سال گذشته به دلیل وجود مشکلات ناشی از جنگ اقتصادی و ویروس کرونا بر مردم شریف ایران اسلامی سخت و طاقت فرسا گذشت. اما همدلی و مجاهدت همه جانبه، موجبات عبور از این دوران را فراهم ساخت، موضوعی که خود را در شاخص‌های مختلف اقتصادی نمایان نموده است.

سازمان منطقه آزاد انزلی بهمراه فعالین اقتصادی و سرمایه‌گذاران بزرگترین بنگاه اقتصادی شمال کشور، تکمیل زیرساخت ها و ایجاد فرصت های جدید سرمایه‌گذاری را در طول سال گذشته مورد توجه قرار داد، اقدامات و پروژه هایی که در سال ۱۴۰۰ شاهد بهره برداری از آنها خواهیم بود؛ و از مهمترین آنها اتصال منطقه آزاد انزلی به خط ریل سراسری و طرح های توسعه ای بنادر منطقه و عملیات اجرایی سومین شهرک صنعتی و چند واحد تولیدی و خدماتی بزرگ است؛ طرح هایی که با شروع به کار خود، تحولی بزرگ در صنعت ترانزیت،حمل و نقل،تولید وفرآوری کالا و اشتغالزایی پدید می آورد

سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی با تمام توان در مسیراجرای منویات مقام معظم رهبری در سال ۱۴۰۰ یعنی شعار راهبردی «تولید؛ پشتیبانی‌ها،مانع‌زدایی‌ها» گام بر می دارد تا با تلاش مضاعف و هم افزایی و پشتیبانی بیشتر و از میان بردن موانع ، زمینه افزایش تولید فراهم نموده و به لطف الهی شعار سال جاری تحقق یابد.

سید مهدی نقوی

عضو موظف هیأت مدیره و سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی

کد خبر 1497526

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =