امیر نصیرزاده: در سایه  نیروهای مسلح  است که مردم می توانند احساس امنیت کنند

فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در جمع سربازان پایگاه هوایی شهید حسینی بیرجند، گفت: حضور مقتدرانه نیروهای مسلح ایران اسلامی در هر منطقه ای باعث افزایش امنیت پایدار می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده، فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و هیئت همراه به مناسبت فرا رسیدن سال نو اولین بازدید و دیدار نوروزی خود را از پایگاه هوایی شهید حسینی بیرجند انجام داد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در قرارگاه سربازی و دیدار نوروزی با سربازان اظهار کرد: اکنون که لباس سربازی به تن کرده ایم، به این لباس افتخار می‌کنیم زیرا حرمت و پاسداری از میهن عزیز برای ما یک ارزش محسوب می شود و در کلام بزرگان نیز اجر و پاداش بزرگی برای آن ذکر شده است.

وی خاطرنشان کرد: در سایه حضور مقتدرانه و قدرتمندانه نیروهای مسلح است که مردم می توانند احساس امنیت کنند و زندگی بدون دغدغه ای داشته باشند و سهم بزرگی در برقراری این امنیت از آن شما سربازان عزیز است.

امیر سرتیپ نصیرزاده در این مراسم ضمن دیدار چهره به چهره با سربازان، مشکلات خدمتی کارکنان وظیفه را مورد بررسی قرار داد و دستور لازم برای حل مشکلات آنان صادر کرد.

گفتنی است، بازدید از ساختمان های در حال احداث پایگاه هوایی جدید بیرجند و بخش های مختلف پایگاه شهید حسینی در منطقه خور از دیگر برنامه های فرمانده نیروی هوایی ارتش و هیئت همراه بود.

216215

کد خبر 1498156

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =