فضاهای آموزشی سقز و بانه توسعه می‌یابند

بهزاد رحیمی گفت: در حوزه عمرانی از ظرفیت خیرین و اعتبارات عمرانی مدارس بهره‌گیری می‌شود و عدالت در توسعه فضاهای آموزشی دو شهرستان برقرار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از بانه؛ بهزاد رحیمی گفت: در حوزه عمرانی از ظرفیت خیرین و اعتبارات عمرانی مدارس بهره‌گیری می‌شود و عدالت در توسعه فضاهای آموزشی دو شهرستان برقرار می‌شود.

رحیمی اظهار داشت: در بازدیدهای که از روستاهای سقز و بانه داشتم مدارس را شناسایی کردم و با توجه به نیاز و اولویت بندی فضاهای آموزشی روستاها را توسعه می دهیم.

رحیمی گفت: شیوع ویروس کرونا نقش زیادی در ایجاد مشکلات اقتصادی داشته بنابراین درخواست می کنیم برای دریافت هزینه های تحصیل در مدارس غیر انتفاعی و هیات امنایی با مردم مدارا کنید.

وی افزود: برای دریافت شهریه از اولیاء دانش آموزان ۳۰ درصد تخفیف را ملاک قرار ندهید و تا جایی که امکان دارد هزینه های دانش آموزان را کاهش دهید تا دغدغه های مردم کمتر شود.

رحیمی تاکیدکرد: مجلس شورای اسلامی در بودجه سال آینده توجه زیادی به معیشت مردم کرده و کمک‌های چشم‌گیری در حوزه اشتغال، کمک به اقشار آسیب پذیر، ارتقاء حقوق فرهنگیان و حقوق کارکنان دولت در نظر گرفته شده و عدالت در پرداخت حقوق اقشار مختلف برقرار می شود.

48 

کد خبر 1498157

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =