رابطه حجازی و فرهاد مجیدی پدر و فرزندی بود

برنا نوشت: همسر ناصر حجازی که یادگار او محسوب می‌شود می‌گوید بعد از فوت ناصرخان حجازی دل و دماغ انجام کاری را ندارد.

بهناز شفیعی که همیشه با رویی خوش پاسخگو سوالات است در این گفت و گو به سوالات پاسخ داد:

- آیا شما پیگیر بازی‌های استقلال هستید؟

بله من عادت دارم از ۴۰ سال پیش تا الان پیگیر بازی ها هستم. چون استقلالی هستیم اتفاقا بازی ها را می بینیم بخصوص الان که آقای مجیدی آمده است.

- مرحوم حجازی ارتباط خوبی با سرمربی فعلی استقلال داشت در این مورد صحبت می‌کنید؟
بله. درست است که حجازی به طور خاص فرهاد مجیدی را دوست داشت اما ناصر همه شاگردانش را دوست داشت هرچند گل هایی که فرهاد مجیدی می زد آنقدر خاص بود که هر مربی دیگری جای ناصر بود او را دوست داشت. رابطه ناصر حجازی و فرهاد مجیدی مثل پدر و فرزند بود و امیدوارم حالا که او در قامت مربیگری به استقلال برگشته بتواند موفق باشد.

- بهترین خاطره‌ای که از عیدهای که گذشت دارید چیست؟

چه آن زمان که ناصر بود و چه الان خاطره خیلی بخصوصی نیست اما کل این ۳۵ سال که گذشت همه اش خاطره بود در ۴۸ سالی که با یکدیگر زندگی کردیم هر سال در هر ساعتی که بود من سفره هفت سین چیدم الان هم هفت سین را می چینم و عکس بزرگ ناصر را روی سفره می گذارم و به این قضیه عادت دارم ولی الان دل و دماغی نمانده است. معمولا آن زمان ها اگر ناصر در مسابقه ای نبود و کنار ما بود ما که ویلایی نداشتیم ولی یک ویلا اجاره می کردیم و با ناصر به آنجا می رفتیم ولی از وقتی که ناصر از بین ما رفت انگار که خوشی از بین ما رفت. امیدوارم که کرونا ریشه کن شود و مردم به حالت قبل برگردند و بتوانند یک زندگی عادی داشته باشند.

- معمولا موقع سال تحویل چه دعایی می‌کنید؟

هم من و هم ناصر آن زمان که بود اولین دعا را برای مردم می کردیم نه برای خودمان. برای مردم اول از همه سلامتی و رفاه، دلخوشی و آرامش را دعا می کردیم. از جوانی تا الان هیچ چیزی جز سلامتی نمی خواستم هم من و هم ناصر هیچکدام مان پولکی نبودیم چون اگر انسان دنیایی از پول داشته باشد ولی سلامتی و آرامش نداشته باشد هیچ فایده ای ندارد. ما همیشه از خدا می خواستیم که آبرویمان پیش کسی نرود و دستمان جلوی کسی دراز نباشد.

- بهترین و بدترین اتفاق سال ۹۹ برای شما چه بود؟

بدترین شیوع ویروس کرونا بود که همه مردم را اذیت کرد. من خودم به شخصه به ترکیه رفته بودم و ۴ ماه و نیم آنجا ماندم زیرا اصلا پروازی نبود که برگردم، مرگ علی انصاریان و مهرداد میناوند نیز خیلی تلخ بود. بهترین اتفاق هم نداشتم.

- در پایان یک توصیه برای رعایت کرونا برای عید به مردم داشته باشید.

من نمی دانم آقای نمکی چقدر باید به مردم التماس کند که پروتکل ها را رعایت کنند؟ همین امسال عید را اگر مردم رعایت و تحمل کنند شاید همه چیز تمام شود. من خودم عاشق عید هستم ولی باور کنید در این یکسال پایم را از خانه بیرون نگذاشتم. شاید با رعایت بیشتر مردم و سریع تر شدن روند واکسناسیون بعد از عید این بیماری ریشه کن شود و اگر مردم الزامی هم برای بیرون رفتن دارند زدن ماسک و الکل را رعایت کنند تا هرچه زودتر کرونا ریشه کن شود.

بیشتر بخوانید: مجیدی هم کرونایی شد

۲۵۳ ۴۱

کد خبر 1498407

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مجید تاجی IR ۰۵:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۵
  1 4
  آهان یادمه...بخاطرهمین بود جنگشون شده بود،همین مجیدی گفت استقلالیا رخصت میرم پرسپولیس،،خانم حجازی یکم تحقیق و مرور دقیق خاطرات بدنیست
 • زینالبندری TR ۰۸:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۷
  0 0
  هرچندبعیدمیدونم ناصرخان اینقدر بدپسندبوده باشن که مجیدی رو بخواد قبول داشته باشه