۲ نفر
۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۴
تمام جاده‌های منتهی به شمال باز هستند

براساس آخرین اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌ها، محور چالوس، هراز و آزادراه تهران- شمال بازگشایی شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در حالی که طی ساعات گذشته محورهای چالوس، هراز و آزادراه تهران - شمال به دلیل احتمال بروز شرایط جوی خاص، مسدود شده بودند، اکنون مسیر باز است و رفت و آمد در آنها جریان دارد.

بر اساس اعلام ‌مرکز مدیریت راه‌ها، جاده چالوس روز چهارشنبه ۴ فروردین با توجه به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید، بارندگی، احتمال وقوع بهمن و ریزش سنگ و به منظور حفظ ایمنی تردد و پیشگیری از وقوع حادثه تا اطلاع بعدی مسدود ‌شد.

 آزادراه تهران ـ شمال نیز امروز از ورودی بزرگراه شهید همت و بزرگراه آزادگان تا اطلاع بعدی مسدود است و محور هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین ـ رشت مسیر جایگزین خواهد بود.اکنون محور چالوس و آزادراه تهران - شمال و نیز محور هراز باز است.

بارش باران نیز در برخی از محورهای استان‌های کردستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، البرز، تهران و مازندران گزارش شده است.

مرکز مدیریت راهها، محورهای شهداد - نهبندان و خرم آباد - پلدختر محورهای مسدود شریانی و مسجدسلیمان - ایذه محور مسدود غیرشریانی اعلام کرد.

محدودیت تردد با تغییر مسیر

محور قزوین - همدان (کیلومتر ۱۱۰) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین لاین روبرو به صورت دوطرفه انجام می‌شود.

محورهای دارای انسداد فصلی

محورهای شمشک - دیزین، اولنگ - شاهرود، سی سخت - پادنا، گنجنامه - تویسرکان، وازک - بلده، پونل - خلخال

مرکز مدیریت راهها،‌ با توجه به افزایش حجم ورودی خودروها به محورهای ارتباطی مازندران، از هموطنان خواست از تردد غیرضرور در محورهای کوهستانی و برفگیر پرهیز کرده و در صورت ضرورت، تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

۲۳۵۲۳۱

کد خبر 1498414

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =