فیلمی خاطره‌انگیز که پس از ۳۲ سال اکران آنلاین می‌شود

فیلم سینمایی «کارآگاه ۲» به نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب‌پور از تولیدات سال ۱۳۶۷ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پایگاه مجازی این کانون اکران می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم «کارآگاه ۲» از تولیدات سال ۱۳۶۷ کانون در قالب طرح «نمایش‌نما» در پایگاه اینترنتی کانون به نمایش گذاشته خواهد شد.

داستان این فیلم درباره‌ خانواده یکی از دانش‌آموزان مدرسه‌ مهربانی است که به پسرشان وعده داده‌اند در صورتی که شاگرد اول شود دوچرخه‌ای به او هدیه دهند، پسرک در نمره‌های هم‌شاگردی‌ها دست می‌برد تا خود را از آن‌ها جلو بیندازد. مدیر مدرسه که از کشف راز ماجرا عاجز است با مراجعه به «کارآگاه ۲» از مأموران کمک می‌گیرد.

حسن دادشکر، حمید عبدالملکی، رضا فیاضی، مهدی میامی، محمود جعفری، محمدرضا شمس، مریم سعادت، مرضیه محبوب، فریبا جدیکار، محمد صدیق تعریف، حمید اردلان، محمد خلیلی‌فرد، فروزان زاهدبیگی، فرزانه بهرام‌پور، زهره مجابی، سهیلا احمدی‌فرد، ویدا قهرمانی، اشرف کچویی، فرزانه عباد، نامدار گونه فراهانی و علیرضا حسین‌پور بازیگران و گویندگان این فیلم عروسکی هستند. 

گامِ سوم طرح «نمایش‌نما» هم‌زمان با نوروز ۱۴۰۰، از سوی اداره‌کل امور سینمایی و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال برگزاری است.

۵۸۲۵۹

کد خبر 1498423

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =