شمارش معکوس بهره برداری از دو طرح بزرگ عمرانی و زیربنایی در کیش

دو طرح عمرانی “مرحله ۲ برج ساحلی پرشین و مجموعه گردشگری و ورزش های زمستانی پنگوئن” از طریق ویدئو کنفرانس باحضور رئیس جهمور در جزیره کیش به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرآنلاین از کیش :  دومین بخش برج ساحلی پرشین و مجموعه گردشگری و ورزش های زمستانی پنگوئن دو طرح بزرگ عمرانی و سرمایه گذاری بخش خصوصی است که با حجم سرمایه گذاری بیش از ۹ هزار میلیارد ریال،  از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رییس جمهور کشورمان در کیش به بهره برداری می رسند.

سالن برفی تفریحات مجموعه گردشگری و ورزش های زمستانی پنگوئن کیش که یکی از جاذبه های نوین گردشگری منطقه خواهد بود در زمینی به مساحت ۸ هزار و ۴۸۲متر مربع و با سرمایه گذاری ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال درمدت ۴ سال ساخته شده است و در روند ساخت برای ۱۷۰ نفرو پس از بهره برداری برای۵۰ نفر ایجاد اشتغال می کند.

در این مجموعه امکانات تفریحی “صخره نوردی، بازی های کامپیوتری، تیوپ سواری، سورتمه سواری، ریل گلایدر و دیوار یخی، سالن تیر اندازی تفنگ های بادی، سالن مجازی شهر بازی، موتورهای سیکلت، ماشین های مسابقه ای، سینمای سه بعدی، سقوط آزاد، صندلی های شکنجه، آسانسور سقوط آزاد، سالن بیلیارد، کافی شاپ، کافه کتاب و فوت کورت پیش بینی شده است.

همچنین مرحله دوم برج ساحلی پرشین کیش با زیربنای ۴۴ هزار مترمربع و در زمینی به مساحت ۳۳هزار و ۳۲ مترمربع در ۲۳ طبقه نیز طرح دیگری است که به بهره برداری می رسد. این برج دارای۱۴۷ واحد مسکونی است و با حجم سرمایه گذاری ۷ هزار میلیارد ریال در زمانساخت برای ۳۰۰ نفر و پس از بهره برداری برای ۳۰ نفر اشتغالزایی می کند.

کد خبر 1498729

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =