۱۶۵۰ واحد تجاری در مجتمع بزرگ معراج قشم به بهره برداری رسید

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با افتتاح مجتمع تجاری معراج قشم که با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با نظارت و هدایت این معاونت ساخته شده است، افزون بر یک هزار و ۶۵۰واحد تجاری با زیربنایی بالغ بر ۷۳هزار متر مربع به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرآنلاین از قشم محرم بهاروند ساخت این مجتمع بزرگ را نقطه عطفی در همکاری و تعامل سازمان با بخش خصوصی در حوزه ساخت و ساز و شهرسازی خواند و گفت: در آیین افتتاح سراسری ۱۲ طرح شاخص اقتصادی قشم که از طریق ویدیو کنفرانس روز پنجشنبه توسط رییس جمهوری انجام شد، فاز اول این مجتمع عظیم شامل طبقه هم کف با ۶۰۰واحد، طبقه اول با ۵۵۰ واحد و طبقه دوم با ۵۰۰ واحد تجاری به بهره برداری رسید.
وی با اشاره به اینکه در طبقه دوم این مجتمع، مجموعه شهربازی نیز به مساحت دو هزار و ۴۰۰مترمربع پیش بینی شده است، تصریح کرد: ایجاد پارکینگی با ظرفیت ۸۰۰ خودرو در زیرزمین این مجتمع  و اختصاص یک طبقه هم برای رستوران‌ها از مشخصات دیگر این طرح بزرگ اقتصادی است.
معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم مجموع کل زیربنای این مجتمع عظیم را ۱۴۷ هزارمترمربع اعلام کرد و یادآور شد:  برای این مجتمع که درهشت طبقه با هدف افزایش سرانه فضای تجاری، اقامتی و تفریحی شهر قشم ساخته می شود، افزون بر ۱۷هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.
بهاروند تامین همه زیرساخت های لازم این مجتمع را نیز نتیجه همکاری و تعامل بین سازمان منطقه آزاد قشم و بخش خصوصی خواند و گفت: معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم براساس وظایف سازمانی و منطبق با سیاست های ابلاغی، از بخش خصوصی درعرصه ساخت و ساز برای رونق تجارت در منطقه آزاد قشم حمایت می کند.

46

کد خبر 1498951

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =