استقرار ۵۰ تیم لیزرگان و کنترل سرعت در بزرگراه‌ها/ لایی‌کشی و حرکات نمایشی خط قرمز پلیس

فارس نوشت: جانشین پلیس راهور پایتخت از استقرار ۵۰ تیم لیزرگان و کنترل سرعت در معابر بزرگراهی و برخورد با رانندگان متخلف خبر داد.

سرهنگ ابوالفضل موسوی پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام اینکه حرکات نمایشی، لایی‌کشی و حرکات مخاطره آمیز خط قرمز پلیس راهور است، اظهارداشت: در ایام تعطیلات نوروز شاهد خلوتی سطح معابر در پایتخت هستیم که این امر احتمال افزایش سرعت در معابر بزرگراهی پایتخت را بیشتر می کند؛ در همین راستا و برابر تدابیر اتخاذ شده با هدف جلوگیری از حوادث رانندگی، گشت‌های محسوس و نامحسوس پلیس در معابر بزرگراهی فعال شده اند.

سرهنگ موسوی پور تصریح کرد: تیم‌های گشتی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در ایام تعطیلات نوروزی با گشت‌زنی در معابر بزرگراهی پایتخت اقدام به کنترل رفتارهای ترافیکی و برخورد با تخلفات رانندگی به خصوص تخلفات حادثه‌ساز و سرعت و سبقت غیر مجاز خواهند کرد.

وی گفت: در طول روز ۵۰ تیم لیزرگان و کنترل سرعت در محورهای بزرگراهی حضور دارند که در طول شبانه روز محل آنها تغییر کرده و اقدام به رصد سرعت رانندگان و برخورد با تخلفات رانندگان می کنند.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه فعالیت این تیم‌ها به شکل شبانه‌روزی خواهد بود، خاطرنشان کرد: تیم‌های گشت شبانه پلیس راهور تهران بزرگ نیز به شکل محسوس و نامحسوس در سطح معابر بزرگراهی به صورت ۲۴ ساعته فعال بوده و با تخلفات برخورد خواهند کرد.

سرهنگ موسوی‌پور با اشاره به اینکه ‌سرعت غیرمجاز، انجام حرکات نمایشی مانند لایی کشی، حرکت خلاف جهت مسیر، دنده عقب در بزرگراه و ... جزو تخلفات حادثه ساز است، اظهارداشت: حرکات نمایشی ، لایی کشی و حرکات مخاطره آمیز خط قرمز پلیس راهور است که پلیس راهور تهران بزرگ به شدت با این تخلفات حادثه ساز برخورد کرده و خودوری متخلفین را به پارکینگ منتقل خواهد کرد.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1498973

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =