توزیع بیش از شش هزار تن کالای اساسی در استان سمنان

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در سه ماه پایانی سال گذشته بیش از شش هزار تن کالاهای اساسی در سطح استان توزیع شده است.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  استان سمنان ، علی تشنه دل با اعلام این خبر افزود: در سه ماه پایانی سال و بمنظور تنظیم و مدیریت بازار در این ایام مخصوصا ایام پایانی سال و نوروز ، در حدود شش هزار و ۴۵۰ تن انواع کالاهای اساسی در فروشگاه های عرضه مواد غذایی در سطح استان توزیع شده است.

 وی با اشاره به گستردگی تقاضای کالاهای اساسی در این ایام خاطر نشان کرد: به جهت پاسخگویی به تقاضای هم استانی های عزیز ، میزان ۸۶۸ تن روغن مایع ، ۳۰۶ تن روغن جامد در سطح عرضه توزیع شده است.

 این عضو اصلی کارگروه تنظیم بازار استان سمنان با توجه به توزیع گسترده کالاهای طرح تنظیم بازار در سطح استان اظهار داشت: از ابتدای دیماه تا پایان اسفندماه سال ۹۹ ، ۱۶۸ تن برنج و ۲۵۴ تن شکر بمنظور رفع نیاز هم استانی های عزیز به کالاهای اساسی در سطح فروشگاه های زنجیره ای و عرضه کالاهای اساسی توزیع شده است .

 علی تشنه دل افزود: همچنین در این مدت ، ۸ تن گوشت مرغ منجمد ، ۲هزار و ۶۹۰ تن گوشت مرغ گرم و ۲ هزار و ۱۵۰ تن تخم مرغ با قیمت مصرف کننده مصوب در سطح استان توزیع شده است.

وی تصریح کرد: از اوایل اسفندماه سال گذشته برنامه تنظیم بازار در سطح استان آغاز شد که کماکان نیز ادامه دارد و در بخش تامین و توزیع اقلام ضروری مردم اقدامات خوبی صورت پذیرفت که البته بخشی از آن با وجود اتفاقات مربوط به شیوع کرونا تعدیل یا حذف شد که یکی از این برنامه ها برگزاری نمایشگاه های بهاره بود.

48

کد خبر 1499063

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =