آلبوم "عشق بی نظیر" از " هادی داوودی" منتشر می شود

.

هادی داوودی، خواننده خوش صدا و خوش چهره ای که در سالهای اخیر قطعاتی با نام های این خود عشقه، روزهای رفته، تنهایی، خاطره ها، جای خالی و باب دل را منتشر کرده بود؛ حالا فصل جدیدی از فعالیت های هنری خود را آغاز کرده و آلبومی با نام "عشق بی نظیر" را با همکاری نشر ایران مجوز به زودی روانه بازار موسیقی خواهد کرد.

این آلبوم شامل 12 قطعه می باشد و تنظیم تمامی قطعات بر عهده فرید قهرمان پور بوده است. سمانه بابایی به عنوان ترانه سرا و فرشید قهرمان پور به عنوان آهنگساز در این آلبوم با هادی داوودی همکاری داشته اند.

شایان ذکر است آلبوم " عشق بی نظیر" هفته گذشته توسط نشر ایران مجوز و تحت لیسانس لیماک ریکوردز ایتالیا در پلتفرم های جهانی منتشر شده و علاقه مندان به موسیقی می توانند در سراسر دنیا شنونده این آلبوم در سرویس های جهانی باشند.

نسخه فیزیکی این آلبوم نیز در اردیبهشت سال 1400 روانه بازار می شود و در فروشگاه های معتبر موسیقی قابل خریداری ست. گفتنی ست این هنرمند همزمان با انتشار آلبومش تمرینات اجرای صحنه ایش را با بَند خود آغاز کرده تا پس از مهیا شدن شرایط در دوران پساکرونایی بتوانند کنسرت های خود را در تهران و شهرستان ها آغاز کند.

۲۱۲۱

کد خبر 1499078