۰ نفر
۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۰
شما نظر دادید: سلامتی، آرزوی سال ۱۴۰۰

نوروز که می شود، ایرانیان بهترینها را برای دیگران و همچنین برای خود و خانواده شان آرزو می‌کنند. قبل از سال تحویل خبرآنلاین از کاربران خود خواست بگویند برای سال ۱۴۰۰ چه آرزویی دارند؟

بهار رسید و طبیعت دوباره نو شد و این نوشدن در هر بهار، دل‌های انسان‌ها را هم تازه می‌کند. هرسال بهار برای روزهای پیش رو، آرزوها و اشتیاق‌های تازه داریم و برنامه‌های جدید برای زندگی را در ذهنمان مرور می‌کنیم. کمی پیش از وقوع بهار، خبرآنلاین از مخاطبین خود پرسید که برای سال جدید چه آرزویی دارند که اغلب کاربران پاسخی مشترک داشتند. از قدیم گفته اند سلامتی تاجی است بر سر افراد سالم که تنها بیماران آن را می‌بینند و در سال سختی که گذشت، در سالی که در ساده‌ترین اعمال روزانه‌مان وحشت بیماری را برای خودمان و عزیزانمان داشتیم، چه آرزویی می‌تواند بالاتر از سلامتی باشد؟ 

برخی دیگر رفع مشکلات اقتصادی که هرسال بیشتر از قبل گریبانگیر مردم می‌شود را خواستار شده بودند. کاربران نوشتند: «دوست دارم بگم سلامتی ولی با این فشار تورمی و گرانی که برای ما درست کردید حتی نمی‌توانیم ویتامین و پروتینی که بدنمان نیاز دارد را خریداری کنیم و اضافه بر آن استرسی که هرروز از گرانتر شدن اجناس هم داریم به آن اضافه می‌شود.»، «سلامتی. صلح و آرامش و رفع تحریم ها و داشتن یک زندگی در شان ایرانی ها. انشالا هیچ پدری شرمنده خانواده نباشه.»

آرزوی ظهور امام زمان، رفع مشکلات بین المللی، از بین رفتن جنگ و فقر، آزادی برای تمام مردم جهان و... از دیگر آرزوهایی بود که کاربران خبرآنلاین برای سال ۱۴۰۰ داشتند.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1499105

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =