زیدان و داویدز، موشک ایرانی را دوره کردند/عکس

مهدوی کیا 10 سال پیش در ترکیب منتخب هامبورگ با تیم رونالدو و زیدان قرار گرفت و یک پاس گل داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی مهدوی کیا بازیکن ایرانی در میان هواداران تیم هامبورگ آلمان محبوبیت زیادی دارد و در بازی دوستانه این تیم برابر ستارگان جهان نیز از سوی مسئولان تیم دعوت شد و به میدان رفت.

یکی از صحنه های جالب این مسابقه احاطه مهدی مهدوی از سوی داویدز، زیدان و پیرس بود.

زیدان و داویدز، موشک ایرانی را دوره کردند/عکس

سایت هامبورگ درباره این مسابقه نوشت: هواداران دوباره مهدی را صدا می‌کنند، بازیکن محبوب آنها فراموش نشدنی است.مهدی مهدوی‌کیا در ۴۵ دقیقه اول در ترکیب هامبورگ حضور داشت و در بین دو نیمه تعویض شد. مهدوی‌کیا هشت سال پیراهن هامبورگ را بر تن کرد و یکی از محبوب‌ترین بازیکنان این تیم نزد هواداران محسوب می‌شود.

دیدار خیریه یاران رونالدو و زیدان با هامبورگ که قاضی آن کولینای نامدار بود، با نتیجه 5 بر4 به نفع ستارگان جهان  به پایان رسید.  دروگبا، رونالدو،خوان کاپدویلا، سالگادو، فیگو گل های ستارگان جهان و ملادن پتریچ، زی روبرتو، توماس رینکون و سون هم گل های هامبورگ را زدند. در دقیقه 8 این بازی ملادن پتریچ روی سانت زیبای مهدوی کیا گل هامبورگ را زد.

فابین بارتز، گئورگی پوپسکیو، کلود ماکله له، ادگار داویدز، لوئیس فیگو، رونالدو (برزیل)، زین الدین زیدان، دیدیه دروگبا، میشل سالگادو، خوان گاپدویا و فابیو کاناوار با سرمربی گری مارچلو لیپی برای ستارگان به میدان رفتند. ینس لمن، دیدا، لوکاس رادبه، رباح ماجر، روبرت پیرس، کریستین کارمبو و سامی الجابر دیگر بازیکنان حاضر در تیم ستارگان جهان بودند.

بیشتر بخوانید: سرگیجه اسکوچیچ درباره این سه نفر/عکس

253 251

کد خبر 1499270

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =