صدور پایان کار در شهرک‌های صنعتی استان سمنان ۱۴۱ درصد افزایش داشت

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: صدور گواهی پایان کار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان سال ۹۹ نسبت به سال گذشته آن از لحاظ مساحت ۱۴۱ درصد افزایش داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان حسن آل‌بویه روز یکشنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: سال ۹۸، گواهی پایان کار برای ۳۴ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان صادر شد که این امر با افزایش ۱۴۱ درصدی به ۸۲ هکتار در سال جهش تولید رسید.

وی با اشاره به صدور ۵۵ فقره پایان کار در شهرک‌های صنعتی استان سمنان در سال ۹۸، بیان کرد: سال گذشته، ۶۱ فقره گواهی پایان کار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان صادر شد. 

وی بیان کرد: جواز احداث در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان نیز  سال ۹۹ نسبت به سال گذشته آن از لحاظ مساحت ۱۰۸ درصد و تعداد ۳۴ درصد افزایش داشت.

وی خاطرنشان کرد: ۲۴۹ فقره جواز احداث ساختمان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان سال ۹۹ صادر شد که این مساله در سال گذشته آن، ۱۸۶ فقره بود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان اضافه کرد: جواز احداث ساختمان برای ۱۷۸ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سال ۹۹ صادر شد. 

کل اراضی در اختیار شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان ۶ هزار و ۸۸۴ هکتار است.

۴۶

کد خبر 1499307

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =