بازدید فرمانده نیروی هوایی از یگان‌های ارتش/ قدرت دفاعی ما برای ملت پشتوانه امنیت است

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: فرماندهان ارشد نظامی از یگان‌های ارتش بازدید کردند.

 امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد با حضور در گروه پدافند هوایی فردو (قم)، از سایت ها، مواضع پدافندی و سرپنجه‌های این یگان بازدید کرد.

وی در این بازدید در جمع کارکنان گروه پدافند هوایی فردو با تبریک فرارسیدن سال نو گفت: همه اقشار جامعه باید برای عملی شدن شعار "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها" پیشگام شوند و شعار انقلابی جهش تولید امسال باید با حمایت همه‌جانبه و رفع موانع به طور کامل محقق شود.

صباحی فرد با ابراز رضایت از آمادگی عملیاتی این یگان خاطرنشان کرد: حفظ قدرت دفاعی و رصد دشمن و صدور اخطارهای به‌موقع و برخورد با هرگونه اقدام دشمن موجب ایجاد قدرت بازدارندگی توسط پدافند هوایی کشور شده است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه آمادگی رزمی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران قابل آزمودن نیست، تصریح کرد: نیروی پدافند هوایی در مسیر تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی، در خط مقدم دفاع از کشور و نشانه اقتدار ملت است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص بالا بردن قدرت دفاعی در سطح نیروهای مسلح گفت: قدرت دفاعی یکی از ارکان اقتدار ملی است، قدرت دفاعی ما برای ملت پشتوانه امنیت است؛ بدون امنیت همه ارزش‌های کشور دچار مشکل می‌شود.

بازدید امیر سرتیپ نصیرزاده از پایگاه برادران شهید دلحامد

 امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور شبانه در پایگاه برادران شهیدان دلحامد چابهار، ضمن بازدید از بخش‍های مختلف این یگان شامل آلرت، گردان‍‌های نگهداری، شکاری و... ، با کارکنان پایور و وظیفه دیدار و گفت‌وگو کرد.

بازدید فرمانده نیروی هوایی از یگان های ارتش/ قدرت دفاعی ما برای ملت پشتوانه امنیت است

فرمانده نیروی هوایی ارتش در دیدار با کارکنان وظیفه، با تاکید بر لزوم ایجاد انگیزه و ارتقای بیش از پیش روحیه سربازان در حراست از میهن اسلامی،گفت: رضایت فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) از عملکرد فرماندهان، مسئولان و سربازان ارتش، حاصل پاسداری و تأمین امنیت شما سربازان جان بر کف است.

وی ضمن برشمردن ویژگی‌های یک سرباز خوب، رزمنده و ایثارگر، عمل به توصیه‌های امنیتی فرماندهان را مهمترین اقدام یک سرباز نمونه اسلام برای دفاع از خاک وطن و ناموس عنوان کرد و افزود: اگر هر فرمانده یا سرباز، اصول امنیتی و فرامین نظامی را به نحو مطلوب، سر لوحه کار خود قرار دهد، هیچ گاه دشمن جرأت نزدیک شدن به حریم ما را نخواهد داشت و مردم همواره در آرامش و امنیت خواهند بود.

۲۱۶۲۱۹

کد خبر 1499328

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =