۰ نفر
۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۰
هوای مطبوع همراه با کولر گازی گری

کولرهای گازی علاوه بر عملکرد سرمایشی دارای عملکرد گرمایشی نیز می باشند و این نقطه ی قوت این کولرها نسبت به دیگر کولرهای آبی و وسایل خنک کننده می باشد. بنابراین با خرید کولر گازی گری نه تنها در فصل های گرم به هوای دلخواهتان می رسید، بلکه در فصل های سرد سال نیز، گرمای دلچسب مورد انتظارتان را از این کولرها دریافت خواهید کرد.

کولرگازی گری و کارکردی مناسب

کولر گازی گری از جمله معتبرترین برندهای کولر گازی می باشد. کولر گازی گری با کارکرد مناسب و مورد انتظار مصرف کننده، می تواند عضوی مفید از اجزا و لوازم خانه و یا دفتر و مغازه هایتان باشد.

همانطور که می دانید، داریم به فصل گرم و طاقت فرسای سال نزدیک می شویم و گذراندن و طی کردن  فصول گرم سال، بدون حضور یک کولر گازی مرغوب و مناسب، با کارکرد بالا و به صرفه، تقریبا غیر قابل تحمل می باشد.

به خصوص که امسال زودتر از سال های گذشته هوا رو به گرم شدن رفته است و احتمالا قرار است بهار و تابستان بسیار گرمی را پشت سر بگذاریم.

می دانید به نظر من گذراندن یک روز گرم و آفتابی، بدون حضور وسایل خنک کننده، نه تنها سخت بلکه هولناک می باشد. در تمام طول بهار و تابستان، من نگران رفتن برق ها و ماندن در هوای راکد و گرم غیر قابل تحمل می باشم. اگر شما هم گرما را مانند من چون یک جهنم مجسم می بینید، پس با من هم نظر هستید.

تمام خانه ها اغلب، مجهز به کولرهای آبی می باشند اما به گمانم چنگال خفه کننده ی گرما، بسیار قدرتمندتر از آن می باشد که کولرهای آبی بتوانند شدت اثر آن را کاملا خنثی و مغلوب کنند. کولرهای آبی شاید بتوانند تنها ذره ای از گرمای خفه کننده را رام کنند و بدل به هوایی نیمه خنک کنند.

بنابراین وجود کولرهای گازی در هر خانه ای ضروری می باشد تا بتوان، هوای گرم را تبدیل به هوایی خنک و مطبوع و دلچسب کرد و از فصل های گرم سال هم نهایت لذت را برد. کولرهای گازی، با خنک و مطبوع کردن فضای داخلی، مکانی لذت بخش و رویایی را برای ما به ارمغان می آورند.

فرض کنید پس از گذراندن یک روز سخت کاری در هوایی گرم، به منزلتان برمیگردید و پس از نوشیدن یک لیوان نوشیدنی خنک، روی کاناپه و یا تختان همراه با یک ملحفه ی خنک، روبروی باد خنک کولر گازی، به خوابی عمیق می روید. قطعا پس از بیدار شدن دیگر نشانی از خستگی را در وجودتان پیدا نمی کنید و با انرژی بیشتری به پیشواز ساعات باقی مانده از روزتان می روید. شما را نمی دانم اما بنده به شخصه، تنها با تصور و تجسم کردن این لحظه نیز، نسیمی آرام بخش و دلچسب در وجودم جاری می شود.

هوای مطبوع همراه با کولر گازی گری

کولرگازی گری و هوایی دلپذیر

عملکرد کولرهای گازی

گذشته از آن می بایست به این نکته نیز اشاره کنم که، کولرهای گازی تنها به عنوان یک وسیله ی سرمایشی محسوب نمی شوند و کارکرد به صرفه ی دیگری نیز برای ما دارند. کولرهای گازی علاوه بر عملکرد سرمایشی دارای عملکرد گرمایشی نیز می باشند و این نقطه ی قوت این کولرها نسبت به دیگر کولرهای آبی و وسایل خنک کننده می باشد. بنابراین با خرید کولر گازی نه تنها در فصل های گرم به هوای دلخواهتان می رسید، بلکه در فصل های سرد سال نیز، گرمای دلچسب مورد انتظارتان را از این کولرها دریافت خواهید کرد.

اما در اینجا نکته ای مهم و قابل توجه وجود دارد که می بایست آن را مد نظر قرار داد و به آن توجه ویژه ای کرد.

اجازه بدهید اینطور بگویم. به دنیای الآن توجه کنید، چه می بینید؟ دنیایی مملو از تکنولوژی و فناوری مدرن، دنیایی هوشمند و پیشرفته. خب می خواهم بگویم در این دنیای امروزی، که ملبس به فناوری و تکنولوژی شده است، هر علتی، معلولی را موجب شده است. به این صورت که اگر گرما موجب بی قراری و نارضایتی بشر شده است، در مقابل، خنک کننده های بسیاری برای جبران آن و رضایت بخش کردن فضاهای داخلی و بعضا خارجی، برای افراد، ساخته و عرضه شده اند. همانطور که در مطالب فوق اشاره شد، کولرهای گازی مطمئن ترین و بهینه ترین نوع خنک کننده ها می باشند اما کولرهای گازی خود انواع مختلفی دارند و در کمپانی های مختلف، تحت برندهای متفاوتی ساخته می شوند. حال آیا به نظر شما تمام کولرهای گازی برندهای مختلف، از یک کیفیت برخورداند؟ آیا تمام آن ها مرغوبیت مشابهی دارند؟ البته که نه. همانطور که خوراکی های برندهای مختلف طعم متفاوت و مرغوبیت مختلفی دارند، کولرهای گازی نیز به همین صورت می باشند و برندهای متفاوت کولر گازی، کولرهای گازی با کیفیت های متمایز از یکدیگر تولید و عرضه می کنند.

حال میان این حجم از تنوع برندهایی که در رقابت با یکدیگر کولرهای گازی را تولید و عرضه می کنند چه طور می بایست کولری را انتخاب کرد که مرغوب باشد و بتواند کیفیت مورد انتظار ما را برای ما به ارمغان آورد؟ کولری که بتواند سطح رضایت ما را پاسخگو باشد.

چه طور؟ ببینید دوستان حداقل کاری که می توانیم انجام دهیم آن است که قبل از هر کاری می بایست تحقیقاتی بر روی هر آنچه که می خواهیم خرید کنیم، به خصوص خرید لوازم بزرگ و برقی، انجام دهیم. در اینجا من می خواهم به شما کمک کنم و شما را با یک محصول و برند بی نظیر کولر گازی آشنا کنم. کولر گازی گری از جمله کولرهای گازی می باشد که می تواند سطح رضایت شما از یک کولر را پاسخگو باشد.  

هوای مطبوع همراه با کولر گازی گری

کولر گازی ایستاده گری

نمایندگی و کولرگازی گری

نمایندگی گری با عرضه ی کولر گازی گری به شما عزیزان، هوای مطبوع و مورد انتظارتان را در فصل های مختلف سال، برایتان فراهم می کند. کولر گازی گری دارای کیفیت و عملکرد بالایی می باشد و از مرغوبیت مورد انتظاری برخوردار می باشد. کولر گازی گری علاوه بر کارکرد مناسبی که به مخاطب ارائه می دهد، از عمر طولانی نیز، برخوردار می باشد. فکر می کنم عمر طولانی کولر گازی گری از جمله ویژگی های بسیار مثبتی می باشد که قابل چشم پوشی نمی باشد. چرا که با توجه به شرایط اقتصادی و قیمت نجومی اجناس، هزینه کردن و نگرفتن فیدبک مناسب، بسیار ناراحت کننده می باشد.

نمایندگی گری مضاف بر کولر گازی گری، داکت گری را نیز عرضه می کند.

داکت گری نیز عملکردی مشابه کولر گازی گری دارد و دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی می باشد.

نوع، ظرفیت و کمپرسور کولرگازی گری

نکته ای که می بایست در رابطه با کولر گازی گری بگویم آن است که، کولر گازی گری در دو نوع دیواری و ایستاده عرضه می شود و دارای ظرفیت ۹۰۰۰ - ۶۰۰۰۰ می باشد که شما بر اساس نوع نیاز خود، با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه ی زندگی خود و متراژ مکانی که می خواهید کولر گازی گری را برای آن تهیه کنید، ظرفیت کولر گازی گری مورد نظر خود را انتخاب می کنید.

دیگر نکته ی مهمی که می بایست به آن اشاره کرد، نوع کمپرسور کولر گازی گری می باشد. کمپرسور روتاری از انواع مرغوب کمپرسورهای کولر گازی می باشد. این نوع کمپرسور صدای خروجی کمتری تولید می کند و از نظر انرژی صرفه جویی می کند. علاوه بر آن، کمپرسورهای روتاری روغن کمتری نسبت به سایر کمپرسورها، مصرف می کنند.

گری ایرانیان با داشتن نمایندگی گری، کولرهای گازی گری و داکت گری را برای داشتن هوایی دلپذیر و مطبوع، به شما عرضه می کند.

هوای مطبوع همراه با کولر گازی گری

هوایی دلپذیر همراه با داکت گری

۲۱۲۱

کد خبر 1499352