لوح و تندیس زرین نوآوری محصول برتر ایرانی به کویرتایر تعلق گرفت

در پنجمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی دو لوح زرین و گواهینامه نوآوری محصول برتر ایرانی در سال ۹۹ به شرکت کویرتایر تعلق گرفت.

در جشنواره ملی نوآوری و محصول برتر ایرانی که ۱۳ اسفند ماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، لوح و گواهینامه مربوطه به سید محمدحسین زینلی مدیرعامل شرکت اهدا شد.

مدیرعامل شرکت کویرتایر در حاشیه این جشنواره  گفت: با ارزیابی‌های صورت گرفته شرکت کویر تایر به خاطر طراحی وتولید رینگ ۱۹ اینچ برای خودروهای SUV  وطراحی سامانه فروش آنلاین تایر مستحق دریافت لوح زرین شناخته شد.

لوح و تندیس زرین نوآوری محصول برتر ایرانی به کویرتایر تعلق گرفت

 زینلی اظهارکرد: کویرتایر به‌عنوان نخستین تولیدکننده تایر خودروهای شاسی‌بلند در ایران شناخته می‌شود و در یک‌سال اخیر تایرهای تولیدی این کارخانه روی خودروهای شاسی‌بلند استفاده شده و توانسته است جای خالی محصولات خارجی را برای شاسی ‌بلند سوارها پرکند.

وی تاکید کرد: آنچه به دست آمده حاصل طراحی و ساخت خاص‌ترین سایز تایرهای شاسی‌بلند در ایران بوده که مطمئن هستم با اراده متخصص های کویرتایر روند تولیدات نوآورانه در این شرکت ادامه خواهد داشت.

لوح و تندیس زرین نوآوری محصول برتر ایرانی به کویرتایر تعلق گرفت

مدیرعامل کویرتایر بیان کرد: این شرکت در راستای ایجاد فرصت برابر و عادلانه برای عموم مردم جهت خرید تایر با قیمت مصوب دولتی و حذف واسطه اولین سامانه فروش انلاین تایر در کشور را راه اندازی کرده است.

۲۱۲۱

کد خبر 1499354