تعویق پخش قطعه شاد "احسان نی زن" به دلیل مرگ "آزاده نامداری"

احسان نی زن اولین اثر سال ۱۴۰۰ خود را قطعه شاد "نگو نمیدونی" معرفی کرده بود؛ اما به دلیل اتفاق تلخ مرگ "آزاده نامداری" پخش آن را به روزهای آتی موکول کرد و در پست اینستاگرامی خود نوشت:

"دوستان سلام

با توجه به اتفاقات دیروز مخصوصا آخری که خود منو خیلی گیج و شکه  کرده و وقتی دیدم حال دل خودم خوب نیست و احتمالا حال شما عزیزان هم شاید همینطور باشه و جهت ادای احترام به روح آزاده نامداری عزیز،

با توجه به تمامی هماهنگی های به عمل آمده و با تشکر از تیم حرفه ای خودم و تمام رسانه های موسیقی ترجیح دادیم پخش ترک جدیدم رو به روزهای آینده موکول کنیم...

یه روز خوب و میبینم"

گفتنی ست احسان نی زن، آهنگساز و نوازنده نامی ویولن را مدتی ست در قامت یک خواننده می شناسیم. نی زن قطعاتی را در ۲ سال گذشته به گوش مخاطبان خود رسانده بود اما اکنون به گونه ای در فصل جدید فعالیت هایش با تیمی جدید به مدیریت برنامه کوروش مافی کیان و همراهی نشر ایران مجوز  با نام بین المللی  Iranmojavez-IM Radio  آهنگ های موفقی را راهی بازار موسیقی کرد. قطعات تنها انتخاب، درد دوری و خیال ۳ قطعه اخیر این هنرمند بوده که مورد استقبال طرفدارانش قرار گرفته است. روزبه بمانی و سعید زمانی دو همراه همیشگی احسان نی زن در بخش ترانه و تنظیم آثارش در این موفقیت نقش چشمگیری داشته اند.

نی زن پخش جهانی آثارش را نیز با همراهی Limak Records ایتالیا آغاز کرده و برای سال ۱۴۰۰ در صورت شروع کنسرت ها، اجراهای صحنه ای خود را در برنامه اش قرار داده ست. موزیک ویدیو درد دوری آخرین اثر او در سال ۹۹ بوده است.

این نوازنده چیره دست ویولن و کمانچه پیش از این سابقه همکاری با هنرمندانی چون محسن چاووشی، فریدون آسرایی، محسن یگانه، شادمهر عقیلی، علیرضا عصار، فرزاد فرزین، مرتضی پاشایی، احسان خواجه امیری، روزبه بمانی، مهدی یراحی در کارنامه کاری خود دارد. او همچنین اجراهای بی شماری در سراسر ایران و جهان به همراه خوانندگانی همچون احسان خواجه امیری داشته و چندین بار با حضور در جشنواره های فجر، جوانان و نواحی مقام اول را به خود اختصاص داده است.

۲۱۲۱

کد خبر 1499582