برای پشتیبانی از تولید و مانع‌زدایی در مناطق آزاد کارگروه ویژه تشکیل شده است

دبیر شورای عالی مناطق آزاد در حاشیه جلسه با فعالان اقتصادی منطقه آزاد چابهار گفت: برای پشتیبانی از تولید و مانع‌زدایی در مناطق آزاد کارگروه ویژه تشکیل شده است.

به گزارش خبرآنلاین از چابهار حمیدرضا مومنی در حاشیه جلسه با فعالان اقتصادی منطقه آزاد چابهار در چابهاراظهار داشت: با توجه به شعار سال، ما این جلسه را تشکیل دادیم و هدف‌مان از حضور در این جلسه که فعالان اقتصادی، تجار و سرمایه‌گذاران در آن حضور دارند، برطرف کردن موانع در بخش‌های مختلف و پشتیبانی ‌از تولیدکنندگان است.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد ادامه داد: در این راستا کارگروهی در نظر گرفته شده و دو هدف کلی را پیگیری می‌کنیم؛ اول اینکه برای تولید و پشتیبانی از این تولیدات که با هدف صادرات انجام می‌شود ما باید به تأمین منابع بپردازیم و به این نحو می‌خواهیم بخش خصوصی را برای حمایت از تولید داخلی حمایت کنیم و همچنین در زمینه زیرساخت‌ها باید اقداماتی انجام شود.

وی افزود: موضوع دوم مانع‌زدایی است که این موضوع را در دستورالعمل‌ها، روش‌ها، رویه‌ها و احتمالاً یک‌سری قوانین و مقرارتی که داریم در دستور کار قرار خواهیم داد. من فکر می‌کنم ظرف یک ماه آینده مسئله پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی را در یک قالب ساماندهی کنیم تا بتوانیم شعار تعیین شده توسط رهبر معظم انقلاب برای سال را در مناطق آزاد به صورت عملیاتی در بیاوریم.

مومنی اظهار داشت: باید به سمتی برویم که مشکلات را حل کنیم و بر همین اساس ما روز گذشته و امروز در منطقه ازاد چابهار حضور پیدا کرده و از آن بازدید کردیم که کارهای زیرساختی خیلی خوبی نیز در اینجا انجام شده و اگر بخواهم در یک جمله بگویم، تاکنون بخش اعظمی از موانع موجود در این منطقه مرتفع شده است.

48

کد خبر 1499678

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =