کلنگ‌زنی گازرسانی به ۳۸روستا و ساماندهی محور خوی - ایواوغلی  با حضور استاندار آذربایجان‌غربی

استاندار آذربایجان‌غربی، روز گذشته گازرسانی به ۳۸روستای شهرستان خوی و ساماندهی محور خوی - ایواوغلی را کلنگ زنی کرد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، محمدمهدی شهریاری روز گذشته آغاز عملیات گازرسانی به ۳۸ روستای شهرستان خوی با ۱۱۵ میلیارد تومان اعتبار را کلنگ زنی کرد.

۳۸ روستای این شهرستان در سه محور ولدیان، کلوانس و زاویه برای تحت پوشش قرار دادن ۴۰۰۰ خانوار این روستاها که شامل ۱۳ درصد جمعیت روستایی خوی است، و برای گازرسانی به آنها در مجموع ۲۸۰ کیلومتر لوله گذاری شده و ۱۱۵ میلیارد تومان اعتبار صرف خواهد شد.

همچنین استاندار آذربایجان‌غربی، آغاز عملیات ساماندهی محور خوی-ایواوغلی با اعتبار ۳۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان را کلنگ زنی کرد.

شهریاری در حاشیه این مراسم  با اشاره به اینکه جهش های قابل ملاحظه ای در شاخص های عقب مانده استان در طی دولت تدبیر و امید صورت گرفته که کم نظیر است گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و اهتمام جدی دولت پروژه های زیرساختی از جمله بیمارستان، دریاچه ارومیه، تالار مرکزی و حمل و نقل تا پایان دولت به اتمام می رسد.

وی گفت: اگر چه مشکلات معیشتی مردم موجب شده تا دستاوردهای دولت به خوبی برای مردم قابل لمس نباشد اما باید آنچه را که دولت با وجود همه مشکلات داخلی و منطقه ای به ثمر رسانده به مردم بازگو کرد تا مردم با حجم پروژه ها و تحولات رخ داده آشنا شوند.

استاندار آذربایجان‌غربی کلنگ زنی گاز رسانی به ۳۸ روستای شهرستان خوی با ۱۱۵ میلیارد تومان و ساماندهی محور خوی - ایواوغلی با ۳۶ میلیارد تومان را در راستای توسعه متواران، تکمیل کریدور غرب کشور، گاز رسانی روستایی و تامین زیرساخت های روستایی دانست و افزود: آسفالت ۲۰۰ کیلومتر راه روستایی و احداث ۲۴۰ کیلومتر انواع راه بخشی از تلاش دولت برای بهبود شاخص حمل و نقل در این استان بشمار می رود.

شهریاری در ادامه به ضرورت همگرایی، همدلی و همکاری همه ارکان برای تحقق شعار سال در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: سال گذشته ۹۰ واحد تولیدی راکد احیا شد و امسال نیز برای ۱۰۰ واحد برنامه ریزی شده است.

۴۶

کد خبر 1499818

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =