نجات جان سه نفر در ارتفاعات گچساران توسط امدادگران هلال احمر

با اعزام تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر شهرستان گچساران سه نفر که در دیواره صخره ای ارتفاعات روستاهای رودبار گیر افتاده بودند نجات پیدا کردند .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین کهگیلویه و بویراحمد؛به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد سید امان الله جهان بین مدیر عامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از نجات جان سه نفر در ارتفاعات گچساران خبر داد . 
جهانبین افزود طی تماس تلفنی با کشیک امداد و نجات استان در ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه شب گذشته در دیواره صخره ۷۰۰ متری در ارتفاعات روستای رودبار به سرعت تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر شهرستان گچساران به محل حادثه اعزام شدند و ساعت ۲۲  به محل رسیده و با انجام عملیات نجات هر ۳ نفر را در سلامتی کامل به پایین ارتفاعات انتقال داده و به خانواده آنها تحویل داده شدند . 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت شماره تلفن ۱۱۲ کشیک امداد نجات جمعیت هلال احمردر هر لحظه از شبانه روز آمادگی پاسخگویی به مردم است را دارد . 
جهانبین اعلام کرد در طول طرح امداد و نجات نوروزی که از ۲۵ اسفندآغاز شده است تاکنون جمعیت هلال احمر استان موفق به امدادرسانی ۹ حادثه شده است .

48

کد خبر 1499896

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =