برگزاری انتخابات شوراهای روستا در ۲۱۹۲ روستای آذربایجان‌غربی

۲۱۹۲ روستای استان آذربایجان‌غربی واجد برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی روستا هستند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، علی مصطفوی  در سمینار معاونین فرمانداران استان با اشاره به اینکه انتخابات نماد دموکراسی در جمهوری اسلامی ایران است و مردم می‌توانند با شرکت در این مهم در امورات کشور نقش به سزایی داشته باشند گفت: مشارکت حداکثری، قانون‌مداری، امانت‌داری و بی‌طرفی اصول مهم انتخاباتی هستند که بایستی مدنظر فرمانداران، معاونان فرمانداران و بخشداران قرار گیرد تا زمینه‌ساز مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باشند.

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی امنیت انتخابات را موضوعی مهم دانست و عنوان کرد: دشمنان نظام و جمهوری اسلامی ایران در همه حال به دنبال تفرقه‌افکنی در میان ملت هستند تا به پایه‌های نظام صدمه بزنند ازاین‌رو انتظار می‌رود مسئولان با آگاهی بخشی به مردم توطئه دشمنان را نقش بر آب کنند.

مصطفوی تأکید کرد: روستاهایی که دارای ۲۰ خانوار یا یک صد نفر جمعیت هستند بایستی انتخابات شوراهای اسلامی روستا را برگزار کنند. ۲ هزار و ۸۳۴ روستا در سطح استان واقع‌شده که انتخابات در ۲ هزار و ۱۹۲ مورد برگزار خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی ضمن قدردانی از تلاش رسانه‌ها برای اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی، ابراز امیدواری کرد تا با مشارکت افراد متخصص شاهد حضور حداکثری در روند ثبت‌نام شوراهای روستا باشیم.

46

کد خبر 1499979

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =