زنان کار در نورآباد باید برای مسوولان کشوری شرم‌آور باشد

رییس مجمع نمایندگان لرستان که در جلسه شورای اداری استان با حضور رییس قوه قضاییه سخن می گفت از عدم توجه به محرومیت های لرستان توسط مسوولان کشوری انتقاد کرد و افزود:آمار فلاکت لرستان گواه بی توجهی و بی تفاوتی مسوولان تصمیم گیر به این استان است .

به گزارش خبرآنلاین از لرستان : دکتر یحیی ابراهیمی با بیان این مطلب که لرستان با داشتن بیشترین ظرفیت‌های طبیعی و انسانی بیشترین آمار فلاکت را دارد،گفت: لرستان از نظر داشتن منابع انسانی و طبیعی بالاترین ظرفیت‌ها را دارد، با این وجود شاهد هستیم که این استان بیشترین آمار فلاکت را در کشور دارد.
وی با اشاره به اهمیت پیشگیری ،گفت : همانطور که در علم پزشکی پیشگیری مهم تر از درمان است ، بر اساس اصل ۱۵۶ قانون اساسی به وظایف قوه قضاییه اشاره شده و به موضوع پیشگیری تاکید ویژه ای شده است. 
ابراهیمی تصریح کرد: با بیان اینکه لرستان از نظر داشتن منابع انسانی و طبیعی بالاترین ظرفیت ها را دارد اما شاهد آن هستیم که لرستان بیشترین آمار فلاکت در کشور را دارد.
رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی لرستان اظهار داشت: لرستان نسبت به سایر استان‌ها پس از انقلاب توسعه نیافته است و همین موضوع باعث ایجاد مشکلات اجتماعی زیادی در لرستان شده است.
  
ابراهیمی با اشاره به اینکه مردم لرستان از مشکلاتی مانند بیکاری رنج می‌برند، خطاب به رییس قوه قضاییه گفت: امیدواریم همانطور که در دستگاه قضایی به دنبال ایجاد عدالت بوده‌اید سفرتان برای لرستان پر برکت باشد. 
ابراهیمی زنان کار در نورآباد را مایه شرمساری مسوولان دانست و افزود:لرستان نیازمند توجه ویژه است.
وی با بر شمردن پروژه های نیمه تمام و راکد در استان خواستار ورود جدی رییس قوه قضاییه به این پروژه ها برای رفع موانع شد.

46

کد خبر 1500027

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =