سازمان ثبت اسناد و املاک پشتیبان کامل تولید در کشور است

معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خرم آباد گفت : سازمان ثبت اسناد و املاک پشتیبان کامل تولید در کشور است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان،دکتر ذبیح اله خدابیان  با اشاره به نقش این سازمان در تحقق شعار سال و گسترش تولید در کشور گفت: سازمان ثبت اسناد و املاک هر چند یک سازمان تولیدی نیست اما در پشتیبانی از تولید و رفع موانع بویژه در ۲ شاخص ثبت شرکتها و تثبیت مالکیتها، کمک شایانی به تحقق شعار سال خواهد کرد.

 خدائیان در حاشیه سفر ریاست قوه قضائیه به استان لرستان و در جلسه شورای اداری اداره کل ثبت اسناد و املاک این استان اظهار داشت: سال جاری از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال « تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها  » مزین شده است.

وی افزود : شعار سال با توجه به معیارهایی که از نظر مقام معظم رهبری مهم هستند تعیین می شود و ما می بینیم که در طول سالهای متمادی است که شعار سال در بحث کار و تلاش و تولید و رفع بیکاری و تقریبا بیشتر آنها با جهت اقتصادی بوده و این نشان دهنده این است که بهبود شرایط اقتصادی جامعه و مردم از نظر مقام معظم رهبری در اولویت سایر کارهاست.

معاون رئیس قوه قضائیه اضافه کرد: از این رو باید ببینیم چه نقشی می توانیم در تحقق شعار سال داشته باشیم چرا که نامگذاری شعار سال جهت را به ما نشان می دهد و ما به عنوان مسئولین این تکلیف شرعی و قانونی را داریم که در راستای منویات  مقام معظم رهبری  تمام تلاش خود را به کار ببریم.
خبر کامل را در لینک ذیل مشاهده نمایید.

46

کد خبر 1500029

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =