برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال خرداد ماه در کیش

شهاب الدین عزیزی خادم( رئیس فدراسیون فوتبال) به همراه حمیدرضا مهرعلی(سرپرست نایب رئیسی اول فدراسیون) نشستی را با حمیدرضا مومنی،مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد، محمد علی وکیلی- معاون فرهنگی،گردشگری و صنایع خلاق مناطق آزاد و جعفر آهنگران- سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش برگزار کردند.

به گزارش خبرآنلاین از کیش : شهاب الدین عزیزی خادم( رئیس فدراسیون فوتبال) به همراه حمیدرضا مهرعلی(سرپرست نایب رئیسی اول فدراسیون)ماه نشستی را با حمیدرضا مومنی،مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد، محمد علی وکیلی- معاون  فرهنگی،گردشگری و صنایع خلاق مناطق آزاد و جعفر آهنگران- سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش برگزار کردند.

در این نشست اعضا به بررسی و برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم های ملی پرداختند. در فاز نخست این همکاری مقرر شد تا اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان از ۴ تا ۱۱ خردادماه در کیش برگزار شود.

در فاز دوم همکاری مقرر شد بازدیدی از امکانات منطقه آزاد کیش انجام شود تا بر اساس قراردادی طولانی مدت تجهیزات کامل در اختیار تیم های ملی به عنوان کمپ تیم های ملی ایران در جزیزه کیش قرار گیرد.

بر همین اساس مقرر شد تا تیم کارشناسی و فنی فدراسیون فوتبال جهت بررسی های دقیق تر سفری را به جزیره کیش داشته تا بررسی های نهایی جهت عقد قرارداد بین فدراسیون فوتبال و مناطق آزاد به منظور حمایت از تیم های ملی صورت گیرد.

46

کد خبر 1500057

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =