‍ سامان‌کاشی و عظیم خودرو بروجرد  مجدداً راه اندازی می شوند

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: در جریان سفر رییس قوه‌قضاییه به لرستان، موضوع سامان کاشی و عظیم خودرو مطرح شد و حجت‌الاسلام رییسی قول مساعد برای رفع مشکلات این دو واحد داد.

به گزارش خبرگزاری  خبرآنلاین لرستان، دکتر فاطمه مقصودی افزود: در جریان سفر روز گذشته رییس قوه قضاییه به استان و بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، در دیدار خصوصی با حجت‌الاسلام رییسی مسائل و مشکلات صنایع بروجرد و اشترینان و همچنین مسائل مختلفی مطرح شد که ایشان قول داد در اسرع وقت و بصورت ویژه و تا سه ماه آینده پرونده این دو صنعت مهم شهرستان بررسی شود.

وی تصریح کرد: این دو صنعت مهم بخاطر مسائل قضایی با بحران مواجه شده‌اند که در این دیدار بر رفع مشکلات این واحدها توسط رییس قوه قضاییه تاکید شد.

وی اظهار داشت: در گذشته نیز پیگیری‌های مختلفی برای رفع موانع تولید این واحدها صورت گرفته که با توجه به اهمیت موضوع، ریاست قوه قضائیه بر تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها تاکید داشت.

مقصودی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت واگذاری واحدهای تولیدی یاد شده خصوصا سامان کاشی توسط سرمایه‌گذار اصلی، در صدد هستیم تا مالکین کارخانه‌ها در راس تولید و راه‌اندازی مجدد قرار داشته باشند تا با دلسوزی و سرعت‌عمل بیشتری بتوانیم مشکل این دو صنعت مهم استان را حل کنیم.

46

کد خبر 1500221

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =