سردار علیرضا حاجی بابایی شهید شاخص استان همدان معرفی شد

سردار شهید علیرضا حاج بابایی مسئول محور عملیاتی سرپل ذهاب به عنوان شهید شاخص سال ۱۴۰۰ استان همدان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان ؛ سردار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان، به همراه سردار مهدی فرجی جانشین سپاه استان، وهب همدانی فرزند سردار شهید حاج حسین همدانی در منزل شهید علیرضا حاجی بابایی حضور یافتند.

فرمانده سپاه استان همدان در دیدار با خانواده این شهید به بیان ویژگی و شخصیت های این رزمنده پرداخت و خاطرنشان کرد: از سال ۹۲ هر ساله تعدادی از سرداران و فرماندهان به عنوان شهید شاخص سال معرفی شدند که امسال نیز شهید «علیرضا حاجی بابایی» به عنوان شهید سال ۱۴۰۰ معرفی شد.

سردار مظاهر مجیدی با بیان اینکه اعضای خانواده حاج جلال حاجی بابایی در دفاع مقدس حضوری پر رنگی داشتند و با تقدیم چندین شهید از ارزش ها و آرمان های انقلاب دفاع و صیانت کردند گفت: شهید علیرضا حاجی بابایی از فرماندهان توانمند دفاع مقدس در لشکر انصارالحسین(ع) استان همدان در هشت سال دفاع مقدس بود.

لازم به ذکر است، شهید علیرضا حاجی بابایی در ۲۴ تیرماه ۱۳۶۱ مقارن با بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان همزمان با شب های قدر و ایام شهادت سرور مظلومان عالم حضرت امیرالمومنین علی (ع) در عملیات رمضان در منطقه جنوب شرق بصره مورد اصابت گلوله‌های پدافند ضد هوایی قرار گرفت و به درجه رفیع شهادت نائل شد.

سردار علیرضا حاجی بابایی شهید شاخص استان همدان معرفی شد

46

کد خبر 1500315

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =