۰ نفر
۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴
بازی‌های آسیایی پرسپولیس بدون تماشاگر شد

ورزش سه نوشت: بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال هند دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا در جزیره گوای هند بدون حضور تماشاگر برگزار می شود.

با توجه به مشاهده ویروس جهش یافته کرونا در 18 ایالت هند وزارت بهداشت این کشور به فدراسیون فوتبال دستور داده است که بازی های لیگ قهرمانان آسیا در جزیره گوای هند را  بدون حضور تماشاگر برگزار کند. در حالی که تماشاگران فوتبالی ساکن در این جزیره اشتیاق زیادی برای حضور در استادیوم و تماشای بازی ها دارند و امیدوار بودند با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله فیزیکی موفق به حضور در استادیوم شوند. به خصوص که یکی از تیم های حاضر در این مسابقات تیم گوای هند است.

ممکن است برخی از دیدارهای گروه ها به خصوص در منطقه شرق با حضور تماشاگر برگزار شود که تصمیم گیری در این باره بر عهده فدراسیون های ملی است. بطوریکه اخیرا شاهد بودیم ازبکستان دیدار دوستانه در برابر عراق را با حضور تماشاگر برگزار کرد. اما همزمان با این بازی خیلی از دیدارها بدون حضور تماشاگر برگزار شد که یکی از بازی ها دیدار دوستانه ایران در برابر سوریه در استادیوم آزادی بود که با نتیجه 3-0 به سود شاگردان اسکوچیچ خاتمه یافت.

258 41

کد خبر 1500352

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =