احداث مجموعه ورزشی بانوان الیگودرز / اهدای ۶۰ هزار متر زمین از سوی شورای شهر

جلسه رفع موانع و مشکلات احداث مجموعه ورزشی تفریحی بانوان الیگودرز با حضور نماینده مردم ، اعضای شورای شهر ، مدیر کل ورزش و جوانان، فرماندار و شهردار در ساختمان شورای شهر برگزار شد .

به گزارش خبرآنلاین از لرستان : در این جلسه اداوی رییس شورای شهر با قدردانی از پیگیری های نماینده مردم الیگودرز در راستای نگاه ویژه به اجرای پروژه های عام المنفعه گفت: نگاه شورای شهر و شهردار به احداث مجموعه  ورزشی تفریحی بانوان الیگودرز  مثبت می باشد و با توجه به لزوم همراهی و همدلی برای توسعه شهر   قسمتی از پارک یکصد هکتاری را به اداره ورزش  برای اجرای این طرح اعلام می نماید .

وی افزود : امیدواریم با پیگیری های دکتر خدابخشی این پروژه در کمترین زمان اجرا شود و بانوان الیگودرز از آن بهره مند شوند.

در این جلسه دکتر خدابخشی نماینده مردم الیگودرز نیز  با اشاره به منافع احداث این مجموعه و ضمن قدردانی از همراهی  اعضای شورای شهر و شهردار گفت : با توجه به مشکلات اقتصادی کشور  قطعا فرصت های جذب اعتبارات برای اجرای اینگونه پروژه ها کمتر پیش می آید و بی گمان با همدلی باید از این فرصت ها به نفع شهر  و مردم استفاده نماییم .

نماینده الیگودرز گفت: برای رفع مشکلات شهرداری و کمک به این نهاد  از ظرفیت های موجود استفاده خواهیم کرد .

در این جلسه نعمتی فرماندار الیگودرز نیز یکی از راههای برون رفت از مشکلات را همدلی مسوولان عنوان نمود و گفت : با توجه به جایگاه دکتر خدابخشی در مجلس شورای اسلامی مدیران و بویژه اعضای شورای شهر از ظرفیت ایشان برای توسعه و پیشرفت شهرستان استفاده نمایند.
بهرحال جا دارد از پیگیریهای خدابخشی نماینده الیگودرز در مجلس و امان الهی مدیر کل ورزش استان و خصوصا همت و مساعدت و دیدگاه خداپسندانه اعضای شورای شهر الیگودرز و شهرداری بخاطر اجرای این طرح مهم فرهنگی و تفریحی تقدیر و تشکر نمود .

46

کد خبر 1500373

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =