تست تشخیص کرونا مسافران فرودگاه شهدای خرم آباد

مدیر فرودگاه خرم آباد از تست گیری تشخیص کرونا مسافران فرودگاه خرم آباد بعلت پیشگیری از ابتلای مسافران به این بیماری خبر داد .

  به گزارش خبرآنلاین لرستان، علی کاملی در این رابطه گفت: با توجه به هشدارهای ستاد مدیریت بیماری کرونا و تغییر وضعیت رنگ تعدادی از شهرستان های استان لرستان از جمله خرم آباد به رنگ قرمز از مسافران ورودی و خروجی فرودگاه شهدای خرم آباد تب سنجی و  تست کرونا انجام می شود.

  وی افزود : طبق هماهنگی های انجام شده،از امروز ۱۳ فروردین کارشناسان بهداشت با استقرار در این فرودگاه، بصورت رایگان اقدام به نمونه گیری و انجام تست ویروس کرونا از مسافران و پرسنل شرکت ها و ارگان های مستقر در فرودگاه نموده و هیچگونه هزینه ای از تست دهنده دریافت نمی گردد.

 مدیر فرودگاه شهدای خرم آباد ادامه داد : با عنایت به اولویت حفظ سلامت شهروندان و اینکه این اقدام در راستای قطع زنجیره انتشار ویروس کروناصورت می پذیرد از عموم خواست همکاری لازم را در این زمینه با کادر درمان به عمل آورند.

کاملی در پایان گفت: در اینجا بر خود لازم می دانم از پرسنل کادر بهداشت و درمان، پرستاران، پزشکان و کلیه کسانی که در راستای سلامت مردم زحمت می کشند تشکر و قدردانی نمایم.

کد خبر 1500772

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =