۰ نفر
۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
لوله بازکنی تضمینی تهران با خدماتینو

امروزه در تهران شرکت های لوله بازکنی زیادی روی کار آمده اند به همین خاطر پیدا کردن یک شرکت معتبر که ضمانت انجام کار داشته باشد بسیار سخت شده. خیلی از شرکت ها با عناوین مختلفی همچون لوله بازکنی با تراش رایگان رسوب، لوله بازکنی ارزان تر از همه جا و غیره خود را معرفی کرده اند اما این تنها یک تبلیغ است و حقیقت چیز دیگری است.

با توجه به دغدغه امروز مردم جهت یافتن شرکت معتبر خدمات لوله بازکنی تهران، تصمیم گرفتیم یکی از معتبر ترین شرکت های چاه بازکنی در تهران را معرفی نماییم. مجموعه خدماتینو با بیش از ۱۵ سال تجربه، امروز آماده خدمات رسانی در سراسر شهر تهران است.

معرفی شرکت خدماتینو

کار لوله بازکنی از جمله خدماتی است که شاید هرگز نمیتوانستیم تصور کنیم بصورت اینترنتی راه اندازی شود، اما خدماتینو khadamatino.ir یکی از مراکزی است که این اتفاق را ممکن کرده و قصد دارد به بزرگترین شرکت خدمات لوله بازکنی در تهران تبدیل شود. امروزه خدماتینو در سراسر تهران فعالیت می کند و در شهر تهران جایی نیست که نتوان دسترسی به سرویس باز کردن لوله فاضلاب این شرکت را داشت.

خدماتی که در این مرکز ارائه داده می شود عبارتند از:

 • لوله بازکنی
 • تخلیه چاه
 • لایروبی چاه فاضلاب
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • تشخیص دهانه چاه
 • تشخیص ترکیدگی لوله
 • نصب توالت فرنگی
 • نصب سیفون ظرفشویی و روشویی
 • نشت گیری

کار خدماتینو این است که وقتی مشتری با گرفتگی لوله فاضلاب، پر شدن چاه، نشت گازهای سپتیک و ... مواجه می شود، به سرعت نزدیکترین سرویسکار و متخصص مجرب به محل را اعزام نماید. پس از حضور نیروی فنی در محل، مشکل به طور دقیق بررسی می گردد و نسبت به مشکل موجود اقدام به انجام کار می شود. این بدین معنی است که مشکل مشتری بصورت تخصصی از ریشه حل خواهد شد.

خدماتینو یعنی ارائه خدمات لوله بازکنی با ضمانت کیفیت و تعهد به انجام کار

تنها با یک تماس نزدیکترین لوله بازکن را پیدا کنید!

لوله بازکنی تضمینی تهران با خدماتینو

دسترسی آسان به یک شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران یک مزیت ویژه برای کسانی است که میخواهند هر چه سریعتر یک متخصص برای رفع مشکلشان پیدا کنند. چون گرفتگی لوله فاضلاب از آن دسته معضلاتی است که هر لحظه دیر اقدام کردن برای رفع گرفتگی، میتواند مشکلات زیادی را به بار بیاورد، پس حتما باید به موقع با شرکت لوله بازکنی تهران تماس بگیرید.

یکی از سریع ترین شرکت های لوله بازکنی در تهران، مجموعه خدماتینو است. این مرکز با استخدام تعداد زیادی از نیروهای فنی زبده، توانسته تقریبا تمام مناطق شهر تهران از جمله (شمال، جنوب، شرق و غرب) را تحت پوشش خدمات خود قرار دهد. شما تنها با یک تماس به پشتیبانی این شرکت متصل می شوید و در سریع ترین زمان ممکن درخواستتان ثبت و سرویسکار مورد نظر به محل اعزام می گردد.

سریع بودن خدمات لوله بازکنی و رسیدن به موقع لوله بازکن، باعث می شود از کثیف شدن در امان بمانید و مشکلتان فورا حل شود.

با خدماتینو از کلاهبرداری لوله بازکنی در امان باشید

شاید با خودتان سوال کنید، لوله بازکنی چه کلاهبرداری دارد؟ امیدواریم هیچ وقت با لوله بازکن های کلاهبردار رو به رو نشوید. متاسفانه چند سالی است که افراد سودجو در حوزه لوله بازکنی مبالغ نجومی و هنگفتی را از مشتریان طلب می کنند. نحوه کار این افراد به این صورت است که در تماس تلفنی قیمت بسیار پایینی را به مشتری اعلام می کنند (مثلا ۶۰ یا ۷۰ هزار تومان)، مشتری از همه جا بی خبر خوشحال از اینکه شرکتی را پیدا کرده که خدمات لوله بازکنی را با قیمت بسیار ارزان انجام می دهد، آدرس و شماره تلفن خود را اعلام می کند تا یک لوله بازکن برای انجام کار اعزام شود. غافل از اینکه لوله بازکن مورد نظر برای حساب بانکی مشتری دندان تیز کرده تا با روش ها و ترفندهای غیر اخلاقی پول زیادی را از وی طلب کند.

از روش های کلاهبرداری این شرکت ها میتوان به این موارد اشاره نمود:

 • این فنر نمیتواند گرفتگی را باز کند
 • باید از سه نظام لوله بازکنی استفاده کنم
 • گرفتگی شدید است باید از فنر فولادی استفاده کنم
 • لوله رسوب کرده و باید از فنر تراش استفاده کنم

و ترفندهای بسیار دیگر که تنها هدفشان دریافت پول های هنگفت از مشتری است. در بسیاری از موارد شنیده شده که مشتری حاضر به پرداخت ۵ میلیون تومان برای یک لوله بازکنی ساده شده. در صورتی که هزینه انجام کار بسیار کمتر از این مبلغ می باشد. روش اصلی لوله بازکن های کلاهبردار تهران این است که به مشتری می گویند، باید از سه نظام استفاده کنیم و احتمال دارد یک یا چند سه نظام استفاده شود که هر سه نظام مثلا ۳۰۰ هزار تومان هزینه دارد.

واقعا تشخیص اینکه شرکتی قصد کلاهبرداری دارد یا اینکه هدفش رفع مشکل مشتری و دریافت نرخ درست خدمات است کار دشواری است. شرکت خدماتینو با دغدغه دریافت هزینه مناسب خدمات لوله بازکنی تهران پا به این عرصه گذاشته و یکی از اهداف این شرکت کوتاه کردن دست لوله بازکن های کلاهبردار است.

شرکت خدماتینو با درک وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم نه تنها هدفش بر ملا کردن ترفندهای کلاهبرداران در حوزه لوله بازکنی است، بلکه همواره سعی میکند نرخ های مناسبی را برای ارائه خدمات در نظر بگیرد. علاوه بر این ها، شرکت خدماتینو بسیاری از روش های رایگان و کاربردی لوله بازکنی در خانه را در وبلاگ خود به آدرس https://khadamatino.ir/category/blog آموزش داده است تا مشتریان به راحتی به وسیله آنها مشکل خود را حل کنند.

دسترسی به لوله بازکنی شبانه روزی بدون تعطیلی

خدمات لوله بازکنی شبانه روزی

یکی از ویژگی های یک شرکت خوب لوله بازکنی در تهران، ارائه خدمات بصورت ۲۴ ساعته برای رفاه حال شهروندان است. دقیقا همان کاری که شرکت خدماتینو انجام می دهد. با توجه به اینکه گرفتگی لوله هر لحظه امکان وقوع دارد، پس خدمات لوله بازکنی نیز باید بصورت شبانه روزی باشد تا مشتری در هر زمان دسترسی به لوله بازکنی داشته باشد.

خدماتینو با ایجاد یک بستر مناسب، توانسته نیاز مشتریانی که درخواست اعزام لوله بازکن به محل دارند را برطرف نماید. به این ترتیب شما در هر ساعت که نیاز به دریافت خدمات لوله بازکنی داشتید کافی است با شماره پشتیبانی این شرکت تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

برای استفاده از کلیه سرویس های شرکت خدماتینو کافی است به آدرس اینترنتی https://khadamatino.ir مراجعه نمایید.

۲۱۲۱

کد خبر 1500854