استاندار همدان: سرمایه گذاری ۱۰ هزار میلیارد تومان طرح برای جهش تولید در همدان

استاندار همدان از اجرای بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان طرح با رویکرد جهش تولید در سال ۹۹ در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان ؛ سید سعید شاهرخی در نخستین شورای اداری استان در سال جدید با تاکید براحیا و راه اندازی واحدهای تولیدی تعطیل شده در سال جدید با تعامل و همکاری بانک‌ها گفت: در حوزه آب و انرژی طرح‌های بسیار خوبی در استان اجرا شده است و تامین آب برای طرح‌های پتروشیمی استان از جمله پتروشیمی هگمتانه با تصفیه پساب‌ها و اجرای هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان طرح در حوزه برق از جمله این طرحها بوده است.

 استاندار همدان به فعالیت‌های صورت گرفته در یکسال اخیر در عرصه مقابله با کرونا نیز اشاره کرد و افزود: با همکاری مردم و مسئولان در این زمینه از استان‌های موفق کشور بودیم، اما با توجه به خیز چهارم کرونا و گسترش کرونای انکلیسی در کشور نیاز است مردم با رعایت دقیق شیوه نامه‌های بهداشتی کمک کنند تا با سرعت این شرایط پشت سر گذاشته شود. 

وی از آمادگی استان برای برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری مردم هم خبر داد و خاطرنشان کرد: طرح جامع شهر همدان با رعایت همه اصول و استانداردهای شهرسازی آماده شده است و  بزودی برای تصویب نهایی به شورای عالی معماری و شهرسازی ارسال خواهد شد.

آیت الله شعبانی موثقی نماینده ولی فقیه در استان نیز در این شورا با تاکید بر تلاش بیشتر مسئولان برای تحقق شعار امسال رهبر معظم انقلاب و امید آفرینی بین قشرهای مختلف مردم با بیان خدمات صورت گرفته گفت: حل مشکلات اقتصادی مردم به ویژه در زمینه کالاهای اساسی می‌تواند در این زمینه راهگشا باشد.

وی تصریح کرد: اصلاح اقتصاد کشور هم به عنوان خواسته به حق مردم از اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و همه مسئولان باید برای تحقق این هدف تلاش کنند.

46

کد خبر 1501025

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =