۰ نفر
۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۵
مخفی شدن صدنفر در ورزشگاه بازی پرسپولیس!

ناظر بازی پرسپولیس و پدیده معتقد است تماشاگران حاضر در ورزشگاه امام رضا (ع) مخفی شده بودند و پیش از آغاز دیدار آن ها را ندیده بود!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یکی از اتفاقات عجیب در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال حضور تماشاگران در بازی پدیده پرسپولیس در ورزشگاه امام رضا (ع) بود که باعث اعتراض ها نسبت به اجرای قانون عدم حضور تماشاگر در ورزشگاه ها شد. البته این برای نخستین بار نبود که باشگاه پدیده یا شهرخودرو سابق دست به چنین کاری می زند و در بازی که اجازه استفاده از تماشاگران را ندارد، از آن ها بهره می برد.

اما عجیب ترین نکته درخصوص حضور این تماشاگران و زیرپا گذاشتن قانون ستاد مبارزه با کرونا در ورزش مربوط به ناظر مسابقه بود. فهیمی راد ناظر مسابقه درخصوص این اتفاق گفت: گزارش کتبی را صددرصد به سازمان لیگ می‌دهم. در دقیقه 32 صدای تماشاگرانی را شنیدم که در شمال غربی استادیوم مخفیانه نشسته بودند.  بین دو نیمه گفتیم اگر تخلیه نشوند اجازه ادامه بازی نمی‌دهیم که یگان ویژه همه را بیرون و بازی ادامه پیدا کرد. هیچ کس حق ندارد. مگر ما می‌توانیم مجوز بدهیم که تماشاگر بیاید؟ ولی متاسفانه آمده بود و خداراشکر بین دو نیمه همه را تخلیه کردیم.

چطور می شود در ابتدای مسابقه حدود صد نفر در ورزشگاه حاضر باشند اما ناظر یا هیچ یک از مسئولان مربوطه آن ها را نبیند؟! شاید اگر برای اولین بار این اتفاق رخ داده بود این اظهارنظر قابل باورتر می شد اما متاسفانه این سرپیچی از قانون در چند مسابقه قبل نیز در مشهد رخ داده بود.

این اتفاق درست به این می ماند که مسئولان یک تیم را از داشتن تماشاگر در یک مسابقه محروم کنند اما آن ها اجازه حضورشان را در ورزشگاه بدهند! قطعا این تماشاگران با هماهنگی باشگاه پدیده راهی ورزشگاه شده بودند؛ موضوعی که با استناد به صحبت های ناظر مسابقه به مسئولان اعلام نشده بود. بنابراین همین یک نقض قانون از سوی باشگاه پدیده است که این امکان را به مسئولان می دهد تا آن ها را جریمه کنند. مهم نیست که تعداد این تماشاگران یک نفر بود یا صدهزارنفر؛ مهم نیست که آن ها بین دو نیمه بیرون رفتند یا نه؛ نکته قابل اهمیت عدم اجرای درست قوانین از سوی مسئولان باشگاه است که به خودشان اجازه می دهند با تصمیم شخصی تمامی مقررات را زیرپا بگذارند.

بیشتر بخوانید: سازمان لیگ به پرسپولیس خیانت می‌کند

253 251

کد خبر 1501069

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =