‍ ‍  شول آباد همچنان در قرنطینه / برگزاری مراسمات عروسی و عزا ممنون

بخشدار ززوماهرو الیگودرز از ممنوعیت برگزاری هرگونه مراسم عروسی و عزا بعلت شیوع کرونا خبر داد .

به گزارش خبرآنلاین لرستان، قربانی در این باره گفت:با توجه به قرمز شدن شرایط شیوع بیماری کرونا در الیگودرز و ززوماهرو و دستورالعمل های مربوط به فاصله گذاری هوشمند اجتماعی ستاد ملی کرونا از امروز ادارات سطح بخش با یک سوم ظرفیت کارکنان و تنها برای کارهای ضروری فعالند و  حتی الامکان ارباب رجوع نمی پذیرند.

وی افزود: برگزاری مراسمات عروسی و عزا تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و حسب مصوبات ستاد کرونا نیروی انتظامی با متخلفان برخود خواهد نمود همچنین اماکن متبرکه،نقاط گردشگری تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

ضمنا بهورزها،شوراها و دهیاران موظفند هرگونه برگزاری مراسمات در سطح بخش را به اطلاع نیروی انتظامی برسانند و با تذکر لسانی از برگزاری مراسمات در روستا جلوگیری کنند.

بخشدار ززوماهرو به همکاری خوب مردم در روز طبیعت اشاره کرد و گفت:
مردم ززوماهرو در روز سیزده بدر در خصوص رعایت مصوبات ستاد کرونا عملکرد خیلی خوبی داشتند که درخور تقدیر است و انتظار داریم که کمافی السابق تا عبور از این شرایط همکاری خود را با کمیته مبارزه و پیشگیری از کرونا بخش ززوماهرو ادامه دهند.

قربانی افزود:در راه حفظ سلامت مردم قاطعانه با خاطیان و متخلفان برخورد خواهیم کرد و ان شاءالله با همکاری اهالی به زودی شاهد فروکش کردن این موج همه گیری در سطح بخش خواهیم بود.

46

کد خبر 1501163

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =