استوری جالب آنالیزور پرسپولیس در مورد چمن مشهد /عکس

مهرداد خانبان آنالیزور پرسپولیس در استوری که در صفحه شخصی اش بارگذاری کرده با اندازه گیری مدعی شده چمن یک سانت و نیم از استاندارد جهانی بلندتر است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیش از شروع بازی پدیده در برابر پرسپولیس یحیی گل محمدی و افشین پیروانی به چمن بلند استادیوم امام رضای مشهد معترض شدند اما این اعتراضات ره به جایی نبرد. شاید آنها تصور می کردند ناظر بازی همانند ناظر بازی فولاد در برابر پیکان که دستور داد تا خط طولی زمین به جای سابق خود برنگردد بازی را شروع نخواهد کرد دستور دهد که سریع چمن استادیوم را با ماشین های مکانیکی کوتاه کنند و در غیر اینصورت بازی را شروع نخواهد کرد، اما ناظر بازی تنها به حرف ها گوش کرد و در نهایت هم بازی در همان چمن بلند برگزار شد. 

مهرداد خانبان آنالیزور پرسپولیس در استوری که در صفحه شخصی اش بارگذاری کرده با اندازه گیری مدعی شده چمن یک سانت و نیم از استاندارد جهانی بلندتر است و در چنین شرایطی طبیعی بود که پرسپولیس نتوانست روی زمین خوب بازی کند. او با فوتبال پاک طعنه ای هم به این رفتار زد. هر چند وحید فاضلی مربی تیم پدیده در کنفرانس خبری بعد از بازی متذکر شد تیم آنها هم تیمی است که روی زمین خوب بازی می کند و اصلا از اندازه چمن خبر نداشتند و به هیچ وجه اتفاقی که رخ داده طبیعی نبوده است.

استوری جالب آنالیزور پرسپولیس در مورد چمن مشهد /عکس

256 251

کد خبر 1501212

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۱:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۵
  21 49
  زمینش هم کج بود
  • IR ۱۴:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۶
   1 0
   گویا چشمهای شما کج می بینه دوست عزیز. فقط چمنش خیلی بلند بود.
 • جواد IR ۱۱:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۵
  59 9
  دقت کردین تیمی که خط کشی رو تغییر می ده ؛ تیمی که چمن رو کوتاه نمی کنه ؛ تیمی که تماشاگر وارد بازی می کنی ، و هر تیم دیگری که کاری بر خلاف اخلاق انجام میده؛ مربیانش قبلا بازیکن چه تیمی بودند؟
 • حسین IR ۱۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۵
  42 9
  همه اینها از قبل برنامه‌ریزی شده بود