۰ نفر
۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
راهنمای خرید نرده، حفاظ و درب فلزی

با کمک نکاتی که در راهنمای خرید نرده، حفاظ و درب فلزی گفتیم، می توانید انتخاب آگاهانه و مناسبی داشته باشید.

در واقع برای خرید این قبیل محصولات نباید سرخود و با ناآگاهی اقدام کنید چرا که در این صورت نه تنها منجر به افزایش امنیت ساختمان نخواهید شد، بلکه ممکن است سبب نا امنی آن نیز شوید. پس باید با توجه به نکات موثر اقدام به این خرید کنید و به راهنمایی ها توجه نمایید.

حفاظ روی دیوار که انواع مختلفی دارد  از ملزومات ایمنی در ساختمان های مسکونی و اداری امروز هستند و استفاده ازحفاظ در هر ساختمانی ضروری می باشد، به طوری که نبود شان در زمانی که در منزل حضور نداشته باشید می تواند تبدیل به یک فاجعه بزرگ برای شما و خانه تان شود.

البته گفتنی است زمانی می توان جلوی بروز فاجعه را گرفت که حتماً از نمونه های باکیفیت و درجه یک استفاده کنید. بنابراین به طور قطع می پرسید این محصولات امنیتی چه جزئیات و ویژگی هایی دارند که خیال مان را از نفوذ دزد ها و بروز فاجعه راحت می کنند؟

پاسخ این پرسش را در تیتر بعدی آورده و متقاضیان خرید نرده و حفاظ روی دیوار، راه پله و درب فلزی را راهنمایی کرده ایم.

برخی از نکات مهم در خرید و نصب نرده، حفاظ و درب فلزی ساختمان

راهنمای خرید نرده، حفاظ و درب فلزی

لازم است در هنگام خرید و نصب همه ی محصولات امنیتی ساختمان اعم از حفاظ روی دیوار،  نرده (نرده راه پله) و درب فلزی دقت بالایی به خرج داد تا در دراز مدت آسودگی خیال را به ساکنین ساختمان هدیه دهند.

به همین علت در این قسمت برخی از نکات مهم برای خرید بهترین نمونه ها را فهرست کرده ‌ایم:

  • ست کردن وسایل و بخش ‌های مختلف واحد مسکونی و اداری تأثیر بسیاری در زیبایی آن خواهد داشت. اگر بقیه اجزای ساختمان حس سنتی و کلاسیک را انتقال می‌ دهند، سعی کنید تا حفاظ ها و درب ها نیز هم همان حال ‌و هوا را داشته باشند. اما اگر ساختمان قرار است حس مدرن بودن را القا کند، باید حفاظ و درب انتخابی شما هم همین گونه باشد.
  • نمونه هایی را انتخاب کنید که در عین حفظ امنیت ساختمان مانع از عبور نور و ورود آن به داخل نشود. فاصله ی نرده ها از یکدیگر جزء عوامل موثر در این امر است، به نحوی که در خرید حفاظ، نرده و یا درب فلزی باید نمونه هایی را انتخاب کنید که تیغه و میله های آن ها با فاصله ی استاندارد از هم قرار داشته باشند.
  • و در نهایت لازم است تاکید کنیم اگر از فروشگاه مورد اعتمادی به خرید بپردازید قطعاً همه ی نکته های موثر لحاظ خواهند شد.

نحوه ی تعیین قیمت نرده، حفاظ و درب فلزی

راهنمای خرید نرده، حفاظ و درب فلزی

قیمت این محصولات به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد. لازم به گفتن است امکان دارد خرید یک محصول با قیمت بالا تر به ‌صرفه ‌تر از خرید یک محصول ارزان قیمت و بی ‌کیفیت باشد.

حالا بهتر است درباره نحوه ی تعیین قیمت نرده_حفاظ و درب فلزی صحبت کنیم و عوامل موثر در آن را بررسی نماییم:

  • اندازه: شاید مهم ‌ترین عامل در تعیین قیمت این محصولات، اندازه ی محل مورد نظر باشد؛ زیرا برای مثال گاهی قیمت نرده راه پله یا حفاظ روی دیوار به صورت متری ارائه می ‌شود و اندازه به عنوان تنها فاکتور موثر در قیمت به شمار می رود. طبیعتاً هر چه اندازه بزرگ تر باشد و طول و عرض بیشتری داشته باشد، قیمت حفاظ و درب هم بالا تر خواهد بود.
  • جنس: جنس هایی که با کیفیت و مستحکم تر هستند، از قیمت بالا تری هم برخوردار می باشند. برای ساخت این قبیل محصولات عمدتاً از مواد آهنی اعم از میلگرد، فرفورژه و امثالهم استفاده می شود. اگر آهن مورد استفاده متراکم تر بوده و وزن بیشتری داشته باشد، قیمت بالا تری هم دارد. برای تعیین قیمت درب فلزی معمولا از معیار وزن استفاده میشود و سپس هزینه های جانبی مانند قفل درب و یا لولا و یا موارد سفارشی بصورت مجزا محاسبه میگردد.
  • طرح: طرح و جلوه ی ظاهری هم نقش مهمی در قیمت محصولات امنیتی دارد. هر چه دارای طرح ساده ‌تری باشند، قیمت شان نیز متناسب‌ تر خواهد بود.

حالا در پایان باید بگوییم که اگر فروشگاه ما را برای خرید حفاظ روی دیوار،  نرده راه پله و درب فلزی انتخاب کنید، نباید نگران قیمت و صد البته کیفیت آن ها باشید، زیرا تعهد ما جلب رضایت مشتریان و ایجاد بهترین شرایط برای خرید است.

۲۱۲۱

کد خبر 1501235