علم‌الهدی:  حاشیه مشهد نباید سوژه‌ای برای کاسبان سیاسی باشد

ایرنا نوشت: امام جمعه مشهد گفت: برخی برای فعالیت‌های سیاسی از حاشیه این شهر استفاده کرده و کاسبی سیاسی می‌کنند اما وضعیت باید به گونه ای باشد که این کاسبان نتوانند سوژه پیدا کنند.

سید احمد علم الهدی روز یکشنبه در مراسم افتتاحیه ویدئوکنفرانسی بلوار الزهرا (س) در حاشیه شهر مشهد افزود: طبق منویات رهبری، چیزی به عنوان حاشیه شهر نباید داشته باشیم و بر همین اساس ستاد ساماندهی حاشیه شهر مشهد تشکیل و اقدامات زیادی در این مسیر انجام شد که امیدواریم امسال با ادامه این فعالیت‌ها چیزی تحت عنوان حاشیه شهر نداشته باشیم.

وی اضافه کرد: شهرداری مشهد، کمیته امداد، سازمان تبلیغات اسلامی، سپاه و سایر نهادهای مرتبط برای هماهنگی ساماندهی مناطق کم برخوردار و پیرامونی شهر مشهد، ستاد تشکیل دادند و حرکتی جهشی در این خصوص انجام گرفت به طوری که چهره حاشیه شهر مشهد بهبود یافته و با گذشته قابل مقایسه نیست.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: شهرداری مشهد فعالیت‌های خوبی در حاشیه این شهر انجام داده است سپاه و کمیته امداد نیز در این مناطق محرومیت زدایی کرده‌اند و اقدامات شهرداری در حاشیه شهر به ویژه در تسهیل دسترسی‌ها، توسعه حمل و نقل و راهها و تعریض و بازگشایی معابر باعث می‌شود سوژه از افراد و کاسبان سیاسی که از محرومیت مردم در مناطق کم برخوردار سوء استفاده می کنند گرفته شود.

216216

کد خبر 1501349

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =