۳ خانواده برتر قرآنی جزیره قشم معرفی می شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از انتخاب سه خانواده برتر قرآنی در جزیره قشم به منظور ترویج و توسعه آموزه های کلام وحی الهی خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم : علیرضا کمساری گفت: هدف از برگزاری این طرح تکریم خانواده های قرآنی و نکوداشت فعالیت های حوزه قرآن کریم، ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی در قالب بسته های حمایتی و معرفی افراد و خانواده های برتر به عنوان نمونه قرآنی و الگوی مناسب در راستای رشد معنوی جامعه است.

وی ادامه داد: علاقمندان به شرکت در این طرح می توانند جهت ثبت نام، تا ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم مراجعه  یا تماس بگیرند. و

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم با بیان اینکه خانواده های برتر تا ۲۳ اردیبهشت ماه معرفی می شوند، تصریح کرد: احراز فعالیت های حداقل سه نفر از اعضای خانواده در یکی از رشته های حفظ، قرائت و مفاهیم برای شرکت در این طرح ضروری است، همچنین برگزیدگان مسابقه ها و آزمون های سراسری قرآن کریم نیز می توانند در این طرح مشارکت کنند.

به گفته کمساری، اهدای کارت طلایی جهت برخورداری از مزایای فرهنگی و هنری در جزیره، نصب پلاک با نشان خانواده برتر قرآنی بر سردر منزل، اهدای تندیس و هدایای ویژه از طرف سازمان منطقه آزاد قشم و اهدای لوح تقدیر و جایزه های نفیس از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله اقداماتی است که برای قدردانی از خانواده های برتر انجام خواهد شد.

بنابراین گزارش علاقه مندان می توانند، برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت، https://qeshm.farhang.gov.ir/  مراجعه کنند و یا با شماره های ۰۷۶۳۵۲۵۲۶۹۷ و ۰۹۱۶۸۵۶۷۰۴۴ تماس بگیرند.

48 

کد خبر 1501391

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =