۰ نفر
۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۷
جنجال نژادپرستی در لالیگا/عکس

ورزش سه نوشت: اتفاقات عجیبی در جریان مسابقه دو تیم والنسیا و کادیز رخ داده است.

دیدار دو تیم والنسیا و کادیز به علت توهین نژادپرستانه بازیکنان کادیز به دیاخابی در دقیقه 36 متوقف شده و ابتدا بازیکنان والنسیا به نشانه اعتراض و در ادامه بازیکنان کادیز راهی رختکن شدند. در تصاویر مشخص بود که دیاخابی، بازیکن سیاه پوست والنسیا با کالا درگیر شده و همان لحظه دیگر نفرات حاضر در زمین این دو بازیکن را از هم جدا می کنند. در ادامه نیز داور به دیاخابی کارت زرد نشان داد. بازیکنان والنسیا مدعی شدند بازیکنان تیم کادیز به آنها توهین نژادپرستانه کرده اند.

در ادامه بازیکنان والنسیا به نشانه اعتراض زمین را ترک کرده و راهی رختکن می شوند. بعد از دقایقی بازیکنان کادیز نیز همین حرکت را تکرار کرده و به سمت تونل ورودی بازیکنان حرکت می کنند. در نهایت بازی در شرایطی که با نتیجه 1-1 در جریان بود، در دقیقه 36:15 متوقف شده و بازیکنان همگی راهی رختکن شدند.

در ادامه آلوارو نگردو، بازیکن باتجربه کادیز در تونل با یکی از اعضای کادر مربیگری والنسیا صحبت کرد و به نظر طرفین در حال تلاش برای حل مشکل بودند. در ادامه دیاخابی به نشانه ادامه اعتراض خود حاضر به بازگشت به زمین نشد و سرمربی والنسیا گیلامون را به جای  او وارد میدان کرد تا جریان مسابقه از سر گرفته شود.

جنجال نژادپرستی در لالیگا/عکس

جنجال نژادپرستی در لالیگا/عکس

بیشتر بخوانید: فولادی‌ها هنوز ویزای عربستان نگرفتند!

253 251

کد خبر 1501446

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =