کشف یک میلیارد تومان کابل برق سرقتی از دزدان لودر سوار در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری سارقانی که با استفاده از لودر اقدام به کندن زمین و سرقت کابل های برق فشار قوی می کردند، خبر داد.

سرهنگ حسین زلقی در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان اظهار کرد: به دنبال چند فقره سرقت کابل برق فشار قوی در شهر چوئبده، کار شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری۱۴چوئبده با انجام تحقیقات میدانی موفق شدند ۲سارق را که با لودر اقدام به کندن زمین و سپس سرقت کابل برق فشار قوی  می کردند را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان مقدار تقریبی ۲۵۰متر کابل برق فشار قوی به ارزش یک میلیارد تومان کشف و ضبط  و ابزار مخصوص سرقت و خودرو بکار گرفته شده در سرقت ها نیز توقیف شد.

سرهنگ زلقی یادآور شد: سارقان با کندن زمین توسط لودر نه تنها زمین های زراعی و محل تردد شهروندان چوئبده را به مخاطره  انداختند، بلکه ساکنان آن منطقه را با نوسانات برق مواجه کردند .

وی با اشاره به اعتراف سارقان به انجام ۱۶ فقره سرقت در این باره، گفت: سارقان پس از تشکیل پرونده قضایی، تحویل دادسرا و سپس با قرار صادره راهی زندان شدند.

48

کد خبر 1501663

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =