رعایت اصل بی طرفی و امانتداری اعضای بازرسی انتخابات الزامی است

رئیس هیأت بازرسی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا استان خوزستان، بر لزوم رعایت اصل بی طرفی و امانتداری اعضای بازرسی انتخابات تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از اهواز، رسول امیری؛ در دوره آموزشی و توجیهی که به منظور ارتقاء سطح دانش و توان هیات های بازرسی انتخابات استان خوزستان و به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، بر برگزاری انتخاباتی سالم، رعایت اصل بی طرفی و امانت داری اعضای بازرسی انتخابات به منظور فراهم کردن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش‌ رو تاکید کرد.

وی اظهار کرد: با توجه به ضرورت اشراف داشتن اعضای هیأت بازرسی به شرح وظایف خود و بازرسان زیرمجموعه در این دوره تلاش شد تا تمامی مباحث ضروری اعم از شرح وظایف هیات بازرسی، نحوه استفاده از سامانه جامع انتخابات، روند اجرای انتخابات، نحوه رسیدگی به شکایات و گزارشات مردمی، نحوه پیشگیری از وقوع تخلف انتخاباتی، تکالیف بازرسان شعب و آنچه که یک بازرس انتخابات بایستی بداند، آموزش داده شود .

وی افزود: تا آغاز روند انتخابات به طور مستمر دوره های آموزشی برای هیات های بازرسی و سایر بازرسان را در دستور کار خواهیم داشت.

46

کد خبر 1501686

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =