توضیحات دادگستری درباره محکومیت یکی از فرمانداران استان فارس / مماشاتی در کار نیست

رئیس کل دادگستری استان فارس با رد ادعای مطرح شده در یکی از سایت‌های خبری درباره محکومیت فرماندار یکی از شهرستان‌های جنوبی استان و مماشات دستگاه قضایی با وی گفت: مبنای خبر منتشر شده کذب و اطلاعات غیر کارشناسی است.

به گزارش خبرآنلاین از فارس : حجت‌الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی با بیان اینکه پرونده مذکور در جریان رسیدگی است و از سوی شعبه مربوطه برای روزهای آتی وقت رسیدگی تعیین شده است، اظهار داشت: همین امر از کذب بودن خبر مذکور و عدم اطلاع کافی و اِشراف حقوقی برخی افراد اظهار نظر کننده حکایت دارد.

وی با تأکید بر اینکه پیگرد قضایی نسبت به منتشرکنندگان این خبر در دستور کار قرار خواهد گرفت، تصریح کرد: دستگاه قضایی همواره با استقلال رأی و تصمیم و به دور از هر گونه دیدگاه سیاسی به پرونده‌ها رسیدگی کرده و هیچگاه مرعوب هیچ فشار سیاسی، جناحی و رسانه‌ای نشده و نخواهد شد.

این مقام ارشد قضایی استان فارس با اشاره به اینکه در هیچ بخشی از خبر منتشر شده منبع قابل قبولی برای ادعاهای مطرح شده ذکر نشده است گفت: انتشار این دسته  بی‌پایه در ایامی که دستگاه قضایی در برخورد قاطع با فساد یکه‌تاز میدان مبارزه با فساد است و عملکرد مناسبی را در حوزه‌های گوناگون از خود بر جای گذاشته نشان از عدم آگاهی‌های حقوقی و آشنایی با روند رسیدگی‌های قضایی برخی در جهت زیر سوال بردن خدمات قوه قضاییه در دوران تحول قضایی دارد.

۴۶

کد خبر 1501999

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =