۰ نفر
۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۹
ابتلای ۹۱ همدانی به کرونا در یک روز

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: با شناسایی ۹۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در استان به ۱۱ هزار و ۷۴ نفر رسیده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان ؛ دکتر محمد طاهری با اعلام این خبر افزود: با فوت ۲ بیمار کرونایی دیگر در ۲۴ ساعت گذشته مجموع متوفیان قطعی ابتلا به این ویروس در استان همدان از ابتدای اپیدمی تاکنون به یک هزار و ۵۸۳ نفر رسید.

وی اضافه کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۸۱۳ مورد بوده است که ۱۴۳ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان خاطرنشان کرد: در عین حال هم اینک ۱۵ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی. سی. یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۳۵ بیمار وخیم گزارش شده است.

وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۳۸۹، بهار ۶۴۷، تویسرکان ۷۰۸ ، رزن ۴۸۵، درگزین ۲۰۶، فامنین ۱۹۹ و کبودراهنگ ۷۰۰ نفر است.

طاهری افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و ۱۳ نفر در ملایر، یک هزار و ۲۸۸ نفر در نهاوند و چهارهزار و ۱۵۰ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

48

کد خبر 1502130

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =