‍ اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در خرم آباد / توقیف ۳۵ دستگاه موتورسیکلت

فرمانده انتظامی خرم آباد از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرآنلاین لرستان: سرهنگ "عباس دولتشاهی" اظهار داشت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و به منظور برخورد قاطع با هرگونه هنجار شکنی در ۴۸ ساعت گذشته طرح ارتقاءامنیت اجتماعی درسطح شهرستان به مرحله اجراء گذاشته شد.
 
وی بیان داشت: پس از برنامه ریزی های صورت گرفته و انجام اقدامات پلیسی ماموران انتظامی شهرستان موفق به شناسایی سارق و با هماهنگی   قضائی دستگیروپس ازانجام تحقیقات فنی  به ۲۵ فقره انواع سرقت اعتراف کردند، همچنین در بحث  توقیف خودروها و موتورسیکلت های  که اقدام به مخدوش کردن پلاک و یا با حرکات نمایشی و آلودگی صوتی برای شهروندان ایجاد مزاحمت می کنند ۳۵ دستگاه  توسط همکاران توقیف و روانه پارکینگ شده است.
 
سرهنگ دولتشاهی افزود: در این راستا ۳ خرده فروش مواد مخدر در سطح شهرستان شناسایی و پس از بازرسی از محل های مورد نظر  مقدار ۱۳۵ گرم انواع مواد مخدر از آنان کشف و ۸ معتاد متجاهر نیز در سطح محلات جمع آوری و تحویل کمپ های مجاز به منظور ترک اعتیاد بازپروری شد.
 
فرمانده انتظامی خرم آباد در ادامه ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم، از شهروندان خواست، هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام تا بلافاصله اقدام لازم بعمل آید.

48

کد خبر 1502133

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =