جمعی از مشاوران و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم با خانواده شهید حسین تارک دیدارکردند

برای تکریم مقام شامخ شهدا جمعی از مشاوران و مدیران سازمان منطقه ازاد قشم به نمایندگی از سوی کیهان عباسیان سرپرست این سازمان با خانواده شهید حسین تارک دیدار و ضمن تفقد این خانواده بر تداوم راه شهدا تاکید کردند.

به گزارش خبرآنلاین از قشم :  در این دیدار که ضرغام احمدوند مدیرکل حراست، حسین رفیعی مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، فرزاد میراب زاده اردکانی مشاور مدیرعامل این سازمان در امور خانواده شهدا و ایثارگران و حسین مرادی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان و همچنین نرگس بحرینی رییس بنیاد شهید شهرستان قشم حضور داشتند پدر شهید حسین تارک از سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم بخاطر توجهات ویژه این سازمان به خانواده شهداء تشکر کرد.
پدر این شهید با نقل خاطراتی از فعالیت های شهید حسین تارک  و نحوه شهادت این شهید بر ادامه راه آن شهید تاکید کرد و گفت: ما به عنوان خانواده شهدا همیشه تا پای جان با انقلاب اسلامی هستیم و حاضریم جان مان را فدای رهبر انقلاب کنیم.
براساس این گزارش مشاوران و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم نیز در این دیدار با تمجید از ایستادگی و مقاومت خانواده معظم شهداء بر تداوم راه شهیدان و ضرورت تکریم خانواده آنها تاکید کردند.
در این دیدار لوح تقدیر و یک شاخه گل به رسم یادبود از سوی سازمان منطقه آزاد قشم به پدر شهید حسین تارک اهداء شد.
گفتنی است شهید حسین تارک در لباس مقدس سربازی و به هنگام محافظت از مرزهای آبی جمهوری اسلامی ایران در یک درگیری با اشرار قاچاقچی در آب های خلیج فارس در سال ۱۳۷۹ به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

46

کد خبر 1502364

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =